Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sziasztok friss jogsis vagyok,...

Gurbai2001 kérdése:

Sziasztok friss jogsis vagyok, de nem megy pár dolog, ti voltatok ilyen helyzetben??

Figyelt kérdés

Most nem rég lett meg a jogsim B-re egy hete KB., autót majd csak a jövő héten fogok tudni venni, de sajnos bajok vannak a vezetésemmel és nem is kicsik PL:


Belekeveredek a buszsávba, úgyhogy észre sem veszem


Levágom a kanyarokat


Komolyabb “ nehezebb kereszteződéseknél ahol balra kel kanyarodni pl nem belátható a szakasz vagy mi, nem jó helyre érkezem a szembelévő sávra meg egyszerre 2 sávot váltok és megmondom őszintét mióta eljöttem az oktatótól, mert levizsgáztam és nincs mellettem félek is egy kicsit, nem vagyok annyira merész. Most nem tudom mit csináljak. Ti voltatok már ilyen helyzetben, ha igen akkor mi segített, ezekre lennék kíváncsi. A környezetembe lévő jogsis, rutinos emberek szerint pár hét és belejövök, mert szerintük tudok mindent csak figyelnem kell. És nézni előre ahova megyek.

Vagy valaki tud valamit?


Bocsi a helyesírásom miatt hajnali fél 2 és fáradt vagyok és most jutott eszembe hogy ki írom ide köszönöm



#Frris jogsival ti isnkövettetek el ilyen hibát?
2020. júl. 27. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Mindenki ebben a cipőben járt, mint te, ne aggódj.


Az autósiskola csak az alapokra tanít meg, a gyakorlatot már magadnak kell megszerezned.


Én ilyenkor minden kezdőnek azt szoktam javasolni, a rokonságból vagy az ismeretségi köréből kérjen meg egy olyan gyakorlott, régóta vezető embert, akiben megbízik, hogy néhány órát segítsen a gyakorlásban. Ő jobban látja majd a hibáidat, tud rájuk tanácsot is mondani, meg könnyebb úgy gyakorolni, ha van egy segítő ember melletted.

2020. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Jól jön egy türelmes, nagyobb vezetéssel rendelkező rokon/haver. Menjetek többször együtt vezetni.

Tegyél a kocsidra T-betűt, úgy toleránsabban az emberek, én legalábbis figyelek rájuk.

2020. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Azért ezek elég durva hibák. Hogy sikerült levizsgáznod?


Azért hibázol mert félsz?


Legyen valaki melletted, amíg belerázódsz. Így veszélyes lenne egyedül vezetned.

2020. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
87%
Bele fogsz jönni senki nem tanul meg 30-40 órában vezetni. Majd rutinossá válsz és menni fog minden.
2021. márc. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Belejossz ,nehez tartani a savokat. Ismeretlen helyen en is remelem balra kanyarodasnal hogy van elottem auto hogy tudjam kovetni:(
2021. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!