Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bizonyos emberek miért szereti...

Bizonyos emberek miért szeretik a lakásban található összes lámpát felkapcsolni és úgy hagyni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez engem is érdekelne, engem kifejezetten zavar a fény. Szobámba is csak olyan lámpát használok ami LED csík és a bútor körül van a padlót világítja meg. De erős, szóval bőven elég, de a fenti lámpafény engem valahogy alapból zavar, Egyébként szerintem pusztán figyelmetlenség.
2023. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Valószínűleg a szülők is ezt csinálták, így náluk ez a normális..
2023. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Én személy szerint utálok sötétben lenni. Nem áll félelem vagy ilyesmi a dolog hátterében, csupán nem érzem magam feltétlenül komfortosan.

Nem azt mondom, hogy minden lámpa ég a lakásban, de általában legalább 1 kislámpa, vagy a tv megy és világít.

Mivel festőként dolgozom, elkerülhetetlen, hogy minden a lehetőségekhez képest jól látható legyen, így bőven benne van az is, hogy csak megszokás kérdése.

2023. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lilluci27 ***** válasza:
93%
Nem szeretnek sötétben lenni
2023. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem tudom megmagyarázni, egyszerűen van amikor ez esik jól. Hogy világos van bárhova megyek lakáson belül. Alapból kicsi a lakás, nincs az a "bemegyek a sötétbe" érzés.


Szóltak már azért, mert máshol nem kapcsoltam le a villanyt, egyszerűen megszokás. Hozzátenném az áram fogyasztásom valami 1500-2000 havonta, szóval nem ezen spórolnék.


Viszont máskor meg elvagyok teljesen minimális fénnyel is. Van egy asztali lámpám ami alapvetően ad annyi fényt, hogy a fürdő-wc-folyosó részre is jut. Régen albérletben egy régi elemlámpám volt a gépre kötve és az adott szórt fényt a monitor mögé rejtve :D

2023. márc. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Miert ne? Nem kell kapcsolgatni ha maszkalok 😀
2023. márc. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Félnek, érdektelenek, stb.
2023. márc. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavar a fény. Fárasztja a szememet. Elég világosságot ad a tv, vagy ha megy az akváriumomban a világítás, akkor az.
2023. márc. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

Mert az emberiség nagyrésze f*sik a sötétben. Bizony régi dolog ez:


"Kísértetek azóta léteznek, amióta a világ első embere felriadt az éjjel".

2023. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem az előszobában ég, ahogy besötétedik, mert nem akarok pofára esni.
2023. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!