Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt vagyok türelmetlen ès...

Mièrt vagyok türelmetlen ès egyben túlgondoló ?

Figyelt kérdés
Nèha összecsapom a munkáimat mert nincs hozzá türelmem , de viszont túl is gondolom mert próbálok mindent a lehető legtökèletesebben csinálni . Rágörcsölök a dolgokra aztán ideges leszek ès összecsapom , aztán meg azon isegeskedek hogy nem lett tökèletes . Nèha figyelmetlen vagyok ès feledèkeny, meg csak gyorsan túl akarok lenni a dolgokon , nèha pedig az őrületbe kerget az hogy mindent tökèletesre szeretnèk csinálni .

2023. márc. 15. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs valami miatt lelki békéd.
2023. márc. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan ez volt..csak nem a munka miatt CSAK pont, hanem úgy alap esetből mindent túl agyaltam…hát én idegösszeroppanást kaptam :d kórházba kezeltek stb de már hála isten végre el értem hogy szarok bele mindenbe…a korral is jár meg szedek azért egy gyenge nyugtatót is.


30f

2023. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!