Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet ?

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet ?

Figyelt kérdés

Tudjátok egy gyorsétteremben dolgozom és néha elképedek egyes emberek magatartásán.


Köszönünk nekik és néznek mintha egy másik bolygón lennének. De vissza köszönni már nem tudnak. Akkor állandóan panaszkodnak mindenre, jó abban igazuk van, hogy még egy kicsit lassúak vagyunk. De sokat fejlődtünk a nyitás óta! Ez viszont őket nem érdekli. Plusz nem zavarja a legtöbbjüket, hogy rajtuk kívül vannak vagy 20-an az étteremben, csak ők legyenek az elsők és annyi. A többi le van kakálva.


Amit még nem tudok kezelni az az, hogy az ételt nem a szájukba rakják hanem a földre és ez halálra idegesít.


Egyszerűen mintha nem tudnának enni vagy ötletem sincsen mi bajuk van.


Ti hogyan kezelitek/ kezelnétek?



2023. márc. 6. 10:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%

En is utalom, ha fel órát kell varni mire kiadnak 2 sört. Nem, nem érdekel a pincér lelkivilága, hogy ő fejlődött. En a penzemért rendes kiszolgalást akarnék...


De szerintem te il,en lelkivilággal nem vagy alkalmas vendeglátózásra.

2023. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem vendéglátózom, mert utálom az embereket és én se bírom őket tolerálni. Vagy megszokod, hogy ez a világunk, vagy pedig válts munkát. Nem való mindenkinek a vendéglátás.
2023. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Végezd jól a munkádat. Ja, és ha kényelmetlen tálcákon, megmozdíthatatlan asztalokon kell enni, elkerülhetetlen, hogy a földön végez valamennyi az ételből.

De ezért van takarító.


Most én is akadjak ki, panaszkodjak itt, miért csak minden második alkalommal kapok villát a salátához, miért tűnik el egy adag rejtélyes módon a sült krumpliból stb.? Nem, én belátom, hogy az ember hibázik. Fordítva is el lehet ezt várni. Csak kérdés, Te erre képes vagy-e.

2023. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a legtöbb vendég nem véletlen hibázik, hanem szimplán egy igénytelen barmok!


Egyből ordibálnak, ha valami nem úgy van ahogyan ők azt a sajàt kis világukba elképzelték!


Mi tényleg véletlenül hibàzunk, nem azért hogy kitoljunk a vendékkel! Ők meg mert rossz napom van ezért úgy viselkednek mint a bolondok!


És ha elnézést kérsz, akkor még megalázzák az embert.


Ja és a takarítónak ez a dolga: ezért tart ott a világ ahol most vagyunk!

2023. márc. 6. 12:21
 5/19 A kérdező kommentje:

Ja és akkor engem mit érdekeljen, hogy te 20 percet vársz a sörödre ?


Vegyél üvegeset és idd meg otthon, ha ennyire türelmetlen vagy!

2023. márc. 6. 12:23
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ne érdekeljen. Akkor gondolom a pénzem sem érdekel, ugye?


Így aztán kva gyorsan lehúzhatod a rolót.

2023. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azt kezdesz a pénzeddel amit akarsz!


Engem hidegen hagy!

2023. márc. 6. 12:30
 8/19 A kérdező kommentje:

Meg nekem is van!

Mégse várom el mindenkitől, hogy 2 korsó sör áráért tisztára nyalják a seggem!


Meg nincs ekkora arcom, mert nekem pénzem van!


Ez a baj, hogy a magyar emberek elvárják a pénzükért cserébe tisztára legyen nyalva a fenekük!


Pedig elhiheted nem körülötted forog a világ !

2023. márc. 6. 12:32
 9/19 anonim ***** válasza:
55%
Ja, ha Te ilyen laza vagy, keress más munkát...
2023. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Majd én eldöntöm mit csinálok!


De akkor se Magyarország körül forog a világ! Ezt azért jó ha egy pár ember tisztába teszi saját magával !

2023. márc. 6. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!