Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam hülyének,...

Miért érzem magam hülyének, amikor megbánt valaki?

Figyelt kérdés

Sokszor, amikor alapjaraton jo a kedvem, es azutan valaki megbant, zsigerbol otsobanak erzem magam. Ez miert van?

Sokszor mar azon kapom magam, hogy azt mondogatom magamnak, hogy “ne legyen jo kedvem, ne erezzem jol magam, mert akkor ugyis jon valaki es elb@ssza az egeszet, aztan csak en erzem hulyen magam”…

Ilyenkor az onbecsulesem is 0-ra redukalodik, es aztan napokig nem merem jol erezni, vagy elengedni magam.

Ilyenkor csak szeretnek egy falat huzni magam kore, hogy ne lassa senki, ahogy sirok…

Mas is szokott igy erezni?



2023. márc. 23. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Mert mások szavait a sajátodénak tudod be.

Elhiszed. Es a magad gondolatává alakítod magadról.

2023. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ha így érzel. Sajnos nem tudok segíteni, mert én is hamar megbántódok és rosszul érzem magam. De érdemes egy kedves, szép arccal indítani a napot és kérni oltalmat odaföntről, hogy segítsen neked megőrizni a benső békédet..Bocsánat, egyenlőre ennyi jutott eszembe.
2023. márc. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Én most azt hallottam a nárcisztikusokról, hogy utálják ha jó kedved van, és azt nem ők okozzák, mert a világ nélkülük nem lehet jó, ez az alapfelfogásuk. Ilyenkor először elrontják a kedvedet, aztán ha kellesz nekik valamire akkor megvigasztalnak, de utána már magukat dicsérgethetik hogy miattuk lett jó a kedved. Ha nem kellesz nekik semmi célra akkor csak simán elrontják a kedved hogy ne örüljél már. De amúgy ne mutasd ki mindenkinek hogy jó kedved van, mert a nárcisztikus el akarja rontani.
2023. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem azert mert a világ nelkuluk nem lehet jó, hanem azert mert ők nem képesek arra, belül rohadnak, és irigylik másoktol azt, hogy mások tisztán tudnak szeretni es boldogok lenni, könnyű nekik a hűség is. Ezt szépen leszívja a másik emberből es tönkreteszi a másikat.

Mint a pókok. Kiszivják ami kell es eldobják aztán mikor tönkre mentem mellette, mint egy üres héjat.

2023. márc. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Javitas mikor tönkre mentek mellette
2023. márc. 24. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!