Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kívánhatnál egyetlen...

Ha kívánhatnál egyetlen dolgot, lehetséges vagy lehetetlen (khm, kivétel a kivétel, többet nem kívánhatsz), mi lenne az? Mi szíved vágya?

Figyelt kérdés

Istenné válni, megnyerni a lottót, következmények nélkül szexelhetnél bármelyik utadba kerülő nővel vagy férfival, szerencse kísérjen a továbbiakban életed végéig, kerüljék el a poloskák a környezetedet, varázslás, visszatér az életbe az egyik vagy mindegyik szeretted, megtalálod életed társát, látod a múltat és a jövőt... tényleg akármi.


Mit kívánnál, és miért az szíved vágya?


2023. márc. 24. 16:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Lottóötös milliárdokkal.
2023. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
50 év múlva 100 évesen, egészségesen, szellemileg éppen, nagyon jó anyagi körülmények mellett, boldogan és hirtelen haljak meg a szeretteim nagy bánatára.
2023. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Legyek az a személy aki álmaimban vagyok
2023. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Lássak úgy, mint egy egészséges látó ember.


Deee mondjuk most, hogy mondod az istenné válás sem smafu, bár ha a kivétel az, hogy nem lehet több kívánság, az kicsit kiskapu, hisz eg ymindenható isten nem kíván, hanem parancosl és az anyag és az energia engedelmeskedik neki, szóval ez további végtelen csodát feltételez:D


De maradjunk a látásnál, ez nekem már megtenné.

2023. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Bejárhassam az univerzumot, értsem meg a működését olyan dolgoknak amire az emberiség jelenleg csak keresi a választ.
2023. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Én azt kívánnám, hogy tűnjenek el a hülyék a gyíkról.
2023. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
eurojackpot főnyereménye a bankszámlámra.
2023. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
Egészséget 🙂
2023. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Mondanám, hogy egészséget a családomnak…de lehet, hogy hazudnék.

Igazából ha odajutnék, lehet, hogy inkább a lottó ötöst szeretném megnyerni. Akkor, ha beteg is leszek, legalább minden földi javat megismerhettem az életben.

2023. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Azt hogy ma megnyerjem az eurojackpotot. a többi boldogságot pedig elintézem magamnak
2023. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!