Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretnek az emberek...

Miért szeretnek az emberek annyit beszélni?

Figyelt kérdés
Nem rosszból kérdezem, csak érdekel, hogy hogy nem fáradnak el annyi csacsogásban.
2023. márc. 25. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret beszélni.
2023. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, én sem. Pont ezért érdekel, hogy aki meg igen, honnan ennyi energia rá :D
2023. márc. 25. 17:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki más. Én sem szeretek, és azt sem igénylem, hogy nekem állandóan beszéljen valaki, mert fárasztana. De a másik ember meg pont ezt találja fárasztónak, unalmasnak. Sokfélék vagyunk és ez a jó.
2023. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokfélék vagyunk…..ezért várom olyan válaszát aki szeret csacsogni, nem olyanét aki nem, mert azt ismerem.
2023. márc. 25. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Én bemegyek a gyárba és 12 órát úgy ledolgozok, hogy meg se szólalok. Csak szoktak kérdezgetni a többiek és ilyenkor illik válaszólnom. Én nem sokat beszélek. Idegen társaságban meg egyáltalán semmit. Ezzel ovodásként is gondom volt. 3 évet jártam ovodába mert a nagycsoport végére se mertem megszólalni.
2023. márc. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Mert buták.
2023. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Vicces válasznak tűnik a 6-os, de tulajdonképpen igen. Intelligens ember tudja tartani a száját és tekintettel van a másikra, nem locsog lényegtelen ostobaságokat. A másik eset, mikor egyedül vagy nem beszédes társsal élnek, és megöli őket a vágy, hogy végre valakihez szóljanak.
2023. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen buták. Van aki unatkozik és inkább beszélget, hogy jobban teljen az idő.
2023. márc. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen buták. Van aki szeret pofázni, ez szabadít fel nála dopamint, ezért egész nap nyomja a vakert.
2023. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A beszélGET, meg a beszél nem ugyanaz, 8-as! Senkinek nem a kölcsönösen érdekes beszélgetés ellen van kifogása!
2023. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!