Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vezeték vagy keresztnevet...

Vezeték vagy keresztnevet változtattál? ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyiket sem változtatnám meg.
2023. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

#1

nem ez volt a kérdés

2023. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a vezetéknevemet akarom majd megváltoztatni, mert nem tetszik
2023. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Mindkettőt. Egyik se tetszett. Emlékszek hogy 5 éves koromban is már azt terveztem mi lesz majd a nevem. Mindig is utáltam ahogy elneveztek.

Az új nevem sokkal jobban illik hozzám,szeretem.

2023. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Mindkettőt de nem hivatalosan.

A neten mindenhol ott van a hivatalos nevem ahol nem kéne, a rebdőrseg se tudta megoldani mert szerverről szerverekre terjednek, hálózatszerűen. Nem térképezhető fel az egész világháló.

Így egy teljesen átlagnevet használok pl szabó kata, ami teljesen bevegyül a tömegbe a facen és minden saját platformomon, a szomszédok is ezt a nevem hiszik igazinak, valamint mindenki más is pl aki társkerről ismer csak.


Szoktak meglepetések lenni azoknak akiket valóban érdeklek mikor megtudják a valodi nevem hátulról véletlen amihez baromi nagy mák kell hogy nem csak a nevem de a netes dolgaimat is megtudják, és a millios nézettségem, rendesen padlót szoktak fogni tőlem.

A bnőim néha röhögve köszöntenek névnapon facen mikor látják azt mikor sokan írnak boldog névnapot "kata" napra mikor nem is az vagyok, én meg mindenkit "hülyének nézve" aki nem tudja az igazi nevem, csak ezt, köszöngetem nekik a köszöntéseket, bnőim meg ott pukkadoznak a posztjaim alatt meg pacsiznak velem es senki nem érti min röhögünk a (fals kam)névnapomon:D

2023. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
*Meg ahhoz képest hogy dolgoztam màr a belügynek is meg rendőrök biztonságiak csoportjában, meg állami szerveknél közszférában szóval ahol nem hülyék dolgoznak, 2 sec alatt át tudnak engem világítani, de még egy munkahely sem vágta a képembe, a netes dolgaim valahogy pedig megtehetnék azt is hogy ez miatt ki is rúgnak.
2023. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
És itt írogatsz a gykn pedig mekkora sztár vagy. Szupersztár.
2023. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Ezt se tudják rólam a gyk-t:D

Valamiért ha megtudja egy barátom hogy gyk-ra lealacsonyodom, balhé lesz belőle hogy én primitívek közé járok? És kibuknak.

Eleinte azt hittem csak egy férfi háklis erre. De kiderült, hogy nem egy. A gyk-ból otthon kész botrányt csinálnak. Le kell tagadnom a gyk-t és hazudozni hogy én nem:D

2023. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha vki meg arra nem veszi a fáradtságot, hogy engem önmagam valójában megismerjen, és legalább a nevem tudja, az nem engem minősít.

Akiknek én valóban fontos vagyok nem kérdés a nevem sem.

Milyen emberek azok akik nem tudják a nevem? Hát nem a barátok és nem a barátnők, és nem azok akik mellettem állnak jóban rosszban, hanem akiknek annyit jelentek hogy mégcsak a nevem se tiszta nekik.

Biztos mély kapcsolatok és csupa szeretet van bennük.

Sokminden elárul sokmindent az emberekről. Ki az akit valóban érdeklek, kik a barátok és kik nem azok, csak úgy tesznek.

2023. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem Húgyozó Ödönnek hívtak,de nagyon szégyelltem,ezért megváltoztattam Húgyozó Elemérre.
2023. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!