Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell kedvesnek lenni?

Hogyan kell kedvesnek lenni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Először magadra kell találni, színészkedéssel nagyon mesterkélt lesz.

Ha megismered önmagad, megbékélsz a világban, automatikusan azzá válsz.

Keress Dr. Máté Gábor, Laár András stb. tartalmakat. Én is most léptem rá az útra, mert eddig embereket tépkedtem ki a kocsikból.

2023. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nem kell.
2023. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Minek?
2023. márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
miért legyél ha kedves ha mindenki el akar taposni?
2023. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ki kedves manapság...
2023. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Mindenki az, ha olyan a közeg. Itt, Gyakorin ez a bevett szokás, hogy trollkodnak, kötekednek, kiforgatnak, de ez is valaminek a tünete, kinyilatkoztatása. Ezek az emberek valamit kompenzálnak, feszültséget levezetnek, stb., szóval nem is feltétlenül okolhatóak.


2-től 5-ig a válaszolókkal ellentétes a véleményem, mégsem kötök beléjük, mert ezt valami okozza náluk, hogy ilyenek, legalábbis itt, élőben meg szerintem mindegyik tud jófej és kedves lenni. Gondolom nem meglepő, hogy az 1-es voltam.


Ha most jön majd olyan, hogy mi a f_szt okoskodom, azt sem fogom magamra venni, mert aki ilyet ír, az is csak feszült valami miatt, amiről nem tehetek, sokszor ő sem.

2023. márc. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az alap az udvariasság. Nem viselkedsz tapló módon, nem hozol másokat kínos helyzetbe, és hasonlók. Ez azonban a kedvességhez kevés, csak az, hogy ne legyen kellemetlen élmény a veled való találkozás.


Viselkedj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled viselkedjenek egy ideális világban. Úgy értem, ami az igazi vágyad. Ne csak hogy ne rúgjanak beléd, hanem hogy szebbé tegyék a napodat.


Én pl. köszönök az idegen utcaseprőnek... előzékeny vagyok idegenekkel is.

2023. márc. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Hallgass figyelmesen: Legyél valóban jelen az emberekkel, akikkel beszélsz, és érezd át, amit mondanak neked. Figyelj arra, amit a másik mond, és mutasd meg neki, hogy törődsz vele.


2. Mosolyogj: A mosoly mindig igazán jól esik mindenkinek. Ha mosolyogsz az emberekre, azonnal kellemes környezetet teremtesz és könnyebben szimpatizálnak veled.


3. Figyelj az apró részletekre: Ha az embereknek fontosak vagy, az azt jelenti, hogy számít, hogy milyenek a tevékenységeik, a kedvenc ételeik vagy éppen az üdvözlési szokásaik. Figyelj oda ezekre az apró dolgokra, és mutass érdeklődést irántuk.


4. Segíts: Ha látod, hogy valaki segítségre szorul, adj neki egy kis támogatást. Legyen szó egy szívességről vagy egy bátorító szóról, a segítség mindig jó érzéssel tölti el az embert.


5. Légy nyitott: Légy nyitott az emberekkel való kapcsolattartásra. Nem tudhatod, hogy milyen érdekes emberekkel találkozhatsz, ha nem vagy nyitott és kíváncsi.


6. Törődj azokkal, akik mellett éppen vagy: Legyél jelen a jelen pillanatban és mutasd meg, hogy kifejezetten értékeled és törődsz az emberekkel, akikkel éppen vagy.


7. Bocsáss meg: Abban a pillanatban, amikor megbocsátasz, feloldod a negatív energiát és helyet hozol az újabb pozitív dolgokra és tapasztalatokra.


8. Barátkozz: A barátkozás az egyik legjobb módja annak, hogy jelentsen bra előrelépést abban, hogy egyre több embert ismerj meg és építs ki erős barátságokat velük.


9. Legyél magad: Mindig légy önmagad. Ne próbálj meg más valaki lenni, csak azért, mert valaki másnak tetszelne. Az emberek könnyebben vonzódnak azokhoz, akik az őszinteségük és autenticitásuk miatt szerethetőek.


10. Érezd és mond el: Ha kedves vagy, mutasd is ki azt az embereknek. Mondj hálás köszönetet, mondj különleges szavakat, örülj az apró dolgoknak. Mindezekkel mutatod meg, hogy valóban jelentőséget tulajdonítasz az embereknek, akik veled vannak.

2023. márc. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!