Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jelzitek valakinek, ha...

Hogyan jelzitek valakinek, ha igénytelen?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy ez azért valamennyire egy kínos téma... Hogyan lehet ezt kulturáltan tálalni? Ha például van egy barátod és nem tudsz megmaradni mellette, annyira büdös izzadságszaga van. Vagy ha egy ismerősödnél nincs gusztusod enni, mert az evőeszközök nincsenek rendesen elmosogatva. Vagy hasonlók. Nem akarok megbántani senkit de az sem megoldás ha egy szó nélkül kerülöm.
2023. márc. 27. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
75%
Evőeszközt elmondom én vagy "véletlenül" leejtem és el kell mosnom.Ha valakinek büdös például a szája amitől nekem hányingerem lesz akkor,ha beszél hozzám nem veszek annyira mély levegőt,elfordítom kicsit a fejem vagy minél hamarabb elmegyek onnan.
2023. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!