Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet meg közelíteni egy...

Hogy lehet meg közelíteni egy teljesen antiszoc lányt ?

Figyelt kérdés

Itt lakik tőlem 300 méterre de konkrétan SOHA nem mozdul ki. Kb 2 éve láttam véletlenül…nem beszél senkivel, nem közeledik senki felé, nem jár buliba…azt sem tudom amúgy most jelenleg hol van :d az apja az anyja is ilyen…


De ez a lány annyira különleges…kb nála szebb csajt én még nem is láttam, kitűnő tanuló volt, a családja is (bár soha nem lehet kb látni őket) de teljesen normálisak velünk.


Kb egy ilyen szőke bombázó a csaj…de nem az a szét plasztikázott hülye k..va. Alapból brutálisan néz ki.


A lényeg hogy gyerekkorom óta itt él kb és semmit nem tudok róla, szerintem az hogy randira hívjam az kizárt :d sőt még a házból sem jönne ki…szóval nem értem.


Facebookon kb 2018-ig volt aktív..instája nincs is szóval a net is ki lőve :d ja és amúgy nem halt meg …szerintetek egyáltalán meg lehet? Fogalmam sincs hogyan.


2023. márc. 27. 17:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Én pár éve beszéltem egy ilyen lánnyal és minden nap írta hogy meg akar halni meg milyen szar az élet, stb... 2 hét után meguntam és letiltottam
2023. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én akkor sem tiltanám le..sőt inkább próbálnék neki segíteni. Már annak is örülnék hogy nem egy őrült egy éjszakás értéktelen senki.


:) pl ha nekem ilyet írna kb fél óra alatt jót tudnék neki tenni..de hát mindegy majd alakul

2023. márc. 28. 08:44
 13/15 anonim ***** válasza:

#12

Akkor te még tényleg nem találkoztál olyannal mint amit a 11. írt..

Ilyen helyzetben pontosan ő tenne tönkre téged akár fél óra alatt is.

2023. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem…egyszerűen legalább nem unalmas, nem baj ha mondjuk hisztizik…mindenre van megoldás, nem tudom miért futnak el amúgy a férfiak minden probléma elől :d engem soha nem zavart ha valaki “más” meg az sem ha mondjuk depressziós..mindenkiből ki lehet hozni a jót meg a rosszat is.


Egyszerű nő meg kell a kutyának..én szeretem ha okos más mint a többi.


Na de mindegy inkább meg találom én rá a receptet..mert sajna itt pár válaszon kívül semmi hasznos nem volt.

2023. márc. 28. 16:26
 15/15 anonim ***** válasza:
Eddig is ezt kellett vna tenned, nem itt vinnyogni. Te is elfutsz a problémák elől úgy néz ki.
2023. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!