Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én velem amúgy mivan már? Ide...

Én velem amúgy mivan már? Ide már pap kell?

Figyelt kérdés

3 napja nem alszok nem eszek…ma kb 20 percet így el bobískoltam de a pokolból láttam kb képeket, ahogy égnek az emberek egy furcsa nappal az égen, meg hogy megesz egy 3 méteres el fajzott ember.


Ez még semmi…folyton szétfeszül az izmom, nem csinálok semmit és izom lázam van, duzzadnak az ereim…folyton áll a farkam. Mindenkit megvernék…néha azt érzem tökéletes vagyok magamat nézem mesztelenül a tükörbe.


Gyúró terembe is járok..2 óra edzés után sem fáradok el, de be fejezem és jövök haza. Minden hang idegesít…le sötített teljesen halk szobában vagyok egy picit nyugodt. Ilyesmi…


Azt hozza tennem hogy a hétvégén azért pár utcát fel rántottam pár haverommal…de ilyen meg soha életemben nem volt velem.


Mintha valami mese világban lennék…pedig már elmúlt a hatása mindennek 30f


2023. márc. 28. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Most kelté fel az álomból, tesa
2023. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Benne maradtál a trip-ben more.

Itt már nem, hogy a pap de még a piócás ember sem tud segíteni.

2023. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is híjjá papot!
2023. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem inkább egy elvonó
2023. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Hallucinálsz, menj el orvoshoz.
2023. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az lett a vége hogy időpontot kertem egy pszichológushoz..de szerintem be fektetnek na de mindegy…legalább lesz valami mert ez nem allapot
2023. márc. 28. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!