Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért kelnek ki...

Az emberek miért kelnek ki magukból a gyk-n anonim?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 13:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%

"Meg milyen megoldást tud nyujtani párkapcsolat kategoriába a gyk embere mikozben tok kulonbozo szubjektiv sajat tapasztalatot saját peldat dob oda a masiknak mikozben koze nincs a kerdeshez es ezt meg aprolekosan reszletezi is."


Ezt imádom. Amikor a kérdésről eszébe jut valami sztori, aminek alig van köze az egészhez. Mintha nem tudnának az életben senkivel beszélni.


A másik meg 3 mondatból megmondja, hogy az idegen, akivel a kérdező ismerkedik, mit gondol/érez/hisz. Elképesztő.


El szoktam gondolkozni, hogy hány kapcsolat mehet tönkre, mert valaki kiírja, hogy "reggel óta nem ír", erre olyan válaszokat kap, hogy "megcsal, utál, kihasznál, nem érdekled", és mindezt akkora bizonyossággal, amit a saját életükben biztos nem gyakorolnak.

2023. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
4-es azért ez sem teljesen igaz, mert ha az a másik magára ismer akiről írnak, akkor máris lesz következménye a magából kikelésnek pl. csalódás, és stb.
2023. márc. 28. 14:55
 13/30 A kérdező kommentje:
7-es csak sajna ennek már volt csúnya következménye, állat kategóriában a frusztrált kikelős emberek nem hagyták, hogy segítsen egy mentős, mert fagyállót ivott a gazdi kutyája, és adta volna a segítséget hogy mit csináljon a gazdi míg állatorvoshoz érnek, de szétbarmolták a segítségnyújtását és elpusztult a kutya.
2023. márc. 28. 14:58
 14/30 A kérdező kommentje:
Meg random is szerintem okoztak már embereknek lelki fájdalmat ilyen emberek. Volt olyan kérdés ahol azon kamilláztam hogy egy csaj mennyire degradáló érzéketlen okostojás tanácsokat adott egy kérdezőnek aki nem tudta hogy hogy vigasztalja a gyászoló barátját. Úgy szóltak már rá, hogy mennyire egy érzéketlen, de más morbid kérdésnél is ugyanolyan válasza volt már.
2023. márc. 28. 15:01
 15/30 anonim ***** válasza:
91%

Az az igazság, hogy az embereknek fogalmuk sincs arról, hogy milyen módon befolyásolja a kommunikációt az online tér.


Példa: vannak haverjaim, akikkel baromi másképpen gondolkodunk politikailag, ezért kerüljük a témát. Tudják rólam, hogy én nem operáltatnék át gyerekeket, de vallásosan meg vannak győződva arról, hogy a "tipikus ballibek" igen.


Ha egy online fórumon elkezdenénk beszélgetni, és meghúznám a "tipikus ballib" triggerüket, akkor simán elküldenek a k.rva anyámba, mert szemtől szembe én egy barátjuk vagyok, akit szeretnek, így meg egy képzeletbeli, retardált, kicsavarodott értékrendű, démonizált valaki. Pedig lehet, hogy szó szerint ugyanazt mondtam el.

2023. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

11-es azon én is elgondolkodtam már, de csak nem ennyire naivak a kérdezők.


Bár volt itt valaki aki írta, hogy a párja soha nem like-ol egy nőt se és most becsúszott egy like, és a nő meg letiltotta a pasi párját azaz a kérdezőt. Hogy ezt miért csinálta, ez volt a kérdés. Azok a válaszok azokon nagyon kamilláztam, ilyeneket írtak, hogy na ez megcsalás gyanús, biztos megcsalja, és így bátran posztolhatnak egymásnak. Ezek mekkora kókler válaszok már, egy ha valaki megcsalja a másikat majd pont ilyen kókler mód csinálja, hogy letiltja és akkor osztogathatják a posztokat és a közös képeket, az emberek miért nézik ennyire hülyének a másikat? Meg alapból aki ennyire hülyének nézi a másikat, az hogy nem gondolja, hogy gyors szakítás lesz a vége a dolognak?

2023. márc. 28. 15:23
 17/30 A kérdező kommentje:

15-ös a liberalizmus szót is szépen kikezték már az emberek. Nagy többség azt sem tudja mit jelent és random teljesen más témánál aminek köze nincs a politikához oda is odafröcsögik bunkón a libsizést, én ilyenkor elgondolkozva kamillázok, hogy ez mi ez?


Hát ha online így beszélnének veled, akkor nem is igazi barátaid.

2023. márc. 28. 15:26
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem értetted, mit írtam.


Azt mondtam, hogy ha anonim találkoznánk, akkor simán felcsesznék magukat azon, amint mondok, mert a mondatok mögé egy képzeletbeli, aberrált embert képzelnek, nem engem. Pont azért, mert nem tudják, hogy én vagyok.


Ezzel arra akartam utalni, hogy általában nem az számít, ami elhangzik, vagy ami történik, hanem amit gondolunk róla.

2023. márc. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3-as tömören is nagyon jól megfogalmazta.


A magyarok többsége alapvetően csak egy frusztrált szájhős. Okoskodik, fölényeskedik, de a gyakorlatban nem sok mindenre képes, így nem is halad az életben.Nos ők persze a való életben is sokan kötekednek, de azért muszáj visszafogni magukat.

Ezek az emberek feljöhetnek ide, erre a lejtmenetben lévő oldalra tombolni. Az GYK-ra író nők többsége pl. orvosi eset. Az, hogy nem túl okosak, egy dolog, de gyakorlatilag minden kategória tele van őrjöngő nők tombolásával, személyeskedésével.

A frusztráción kívül a magyarok többsége nem tud vitázni, érvelni és stresszt kezelni.

2023. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
Én már nem tudom, hány beugatós kisparasztra ráírtam, hogy legyenek már szívesek és dobják már át a lakcímüket, vagy fussunk össze valahol, és a szemembe mondják már azokat a bizonyos dolgokat, amiket írogattak nekem, ha már ennyire bátrak, valamiért egyikük se mert belemenni személyes találkozóba. Szal itt az interneten cseszett nagy a pofájuk, de élőben szánalmas csicska mind.
2023. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!