Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért kelnek ki...

Az emberek miért kelnek ki magukból a gyk-n anonim?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 13:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
18%
Mert megtehetik minden következmény nélkül.
2023. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

15-ös de értettem. Te nem értetted mit akartam írni. Ha valakinek más politikai nézete van az még nem egyenlő azzal hogy anonim fröcsögjön a másikra. Nincs belső önfegyelem az emberekbe. Ezt a szót most jó lenne ha nem értelmeznék félre. Direkt nem önkontrolt írtam. Az nem tükrözi azt aminek egy ilyen oldalon ösztönösen meg kéne lennie felnőtt emberekbe.


Teljesen mindegy kinek írja. De amugy miért ne gondolna egy barát arra, hogy anonim te is válaszolhatsz vagy a rokona is. Magyarán ha tudja hogy másként gondolkodsz ugy te is lehetsz a válaszolók között.


A netikett legnehezebb része hogy ne kapcsolodjon az ember olyanba amibol vita lenne. De ha meg nem jelzi az ember hogy taplo a masik vagy bullying, amit csinál vagy koze nincs a kérdéshez, akkor ezek az emberek azt hiszik, hogy bármit megtehetnek anonim. Pedig nem, mert minden ilyen oldalnak vannak szabályai ahol leírják hogy ez a fajta viselkedés tilos. Regisztrációval elfogadja ezeket a szabályokat. Csak az emberek el se olvassák az ÁSZF-et. Itt kezdődik a probléma.

2023. márc. 28. 17:28
 23/30 A kérdező kommentje:

Hát szerintem aki visszahúzódó csendes az eleve nem frusztrált ember hanem nyugodt.


A kiközösített ember lehet frusztrált is, meg nem is minden attól függ hogy tudja kezelni más kiközösítését. Igazából ezt sem lehet általánosítani.


Aki szerintem fröcsög az nem visszahúzódó csöndes, hanem eleve bunkó. Én nem értek egyet 3-as válaszával.


Persze értem mit akart írni, de a visszahúzódó csöndes ember pont hogy nem ilyen.


Egy visszahúzódó csöndes ember nem fog más ilyen szintjére süllyedni csak mert taplok voltak vele és kiközösítették. Egy visszahúzódó csöndes embernek az egyedüllét nem szenvedés.

2023. márc. 28. 17:39
 24/30 anonim ***** válasza:
Nemcsak itt teszik meg ezt, hanem a netes felületek egyéb részein is: a net olyan nekik, mint a kiskutyának a kerítés: a kerítés mögött legény, de ha kikerül onnan, akkor ott csak lepény:).
2023. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
20: Szóval meleg vagy.
2023. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
#22, értem, amit mondasz, de továbbra sem nagyon értem, miként kapcsolódik, amit mondtál ahhoz, amit én mondtam.
2023. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.

Egyébként most láttam, hogy valami idős séf oktatta arrogánsan éppen itt a fiatalságot, hogy ne menjenek külföldre, tegyék jobbá az országot.

Szerinted meg merné ezt tenni kint az utcán? Mondjuk egy hozzám izmosabb fiatallal szemben? Hamar elvenném a kedvét attól, hogy okítsa a fiatalokat.

2023. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

27-es az ilyen emberek mindig elfelejtik hogy annak a másiknak szabad akarata van és nem ártana a saját házuk táján körülnézni.


Voltak a gyk-n olyanok is akik azon voltak kiakadva hogy az illetőnek hogyhogy nincs cigány őse és mi az hogy nem cigány és hogyhogy csak ázsiai ősei vannak.



Az ilyen emberek nem tudom mit képzelnek magukról akik ezen hőbörögnek, nagyon neccesek és nagyon undorító amit írkálnak. Mi köze a másikhoz hagyja békén és foglalkozzon saját magával.

2023. márc. 29. 20:48
 29/30 A kérdező kommentje:
26-os csak arra gondoltam lehet nem is irnának ugy a barátaid ha megvan bennük az alapvető tisztelet a másik irányába. És mert gondolják hogy te is gyk-zol ergo bármikor te is lehetsz az egyik válaszoló. Csak így gondoltam. Attól hogy mást vall az még nem egyenlő azzal hogy mást fikázzon csak mert más a nézete. Ha ez ösztönösen meg van az emberbe akkor anonim terepen is tisztelni fogja azt a másikat akinek különböző a nézete.
2023. márc. 29. 20:53
 30/30 anonim ***** válasza:
Savankás búvalvaszott magyarok?
nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!