Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magával van baja azért szóloga...

Magával van baja azért szólogat be nekem, ezt az életét ismerve nagyon is jól tudom, még is szarul esik és magamra veszem?

Figyelt kérdés

Anyukám barátnőjéről van szó aki akármikor találkozunk előadja magát, milyen kedves milyen aranyos, de közben állandóan beszólogat. Kérdez valamit velem kapcsolatban, válaszolok neki rendesen, erre irónikusan beszól valamit, anyukámra néz és várja a megerősítést.. meg nyilván nem kapja de nem veszi észre magát.

Beszól az öltözködésemre, ha csinos vagyok az a baj, ha ő csinosabban van felöltözve akkor is beszól valamit. Igazából bármit mondok ő valamit burkoltan, “kedvesen” oda szól.

Anyukám mesélt az életéről (nekem nyilván nem mesél róla a nő), teljesen átlátom, hogy magával van baja, meg hogy nem úgy alakult az élete ahogy tervezte, elment a fiatalsága.

Ezt átlátom mikor egyedül vagyok, kicsit sajnálatra méltó is a vergődése, de mikor ott állok vele a szituációban akkor annyira lelomboz ez hogy így bánik velem és nem szolgálok rá.

Próbálom vele csökkenteni a találkozásokat, de sajnos nem lehet teljesen.



2023. márc. 29. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Igen, magával lehet baja. A kritikákhoz meg szokj hozzá. Lesz még bőven.
2023. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom te is ilyen nagyon kedves lehetsz 🙂 én pl nem szoktam ok nélkül bántani másokat, meg egyébként sem
2023. márc. 29. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát készülj fel egy anyósra, az jó eséllyel durvább lesz XD
2023. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen 😉
2023. márc. 29. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, azért alakult így az élete, mert mindig ilyen gyökér volt.

A férfiakat nem szidja még, hogy milyen szemét mind?

Következő lépcső ez lesz.

Tele vannak a társkeresők ilyen kis "túlőszinte vagyok" hölgyeményekkel, de legalább 10 éve ott keringenek feleslegesen.

Van nekem is ilyen nőrokonom, nonstop árad belőle a kedvesség, egyszerűen nem írja ki a paraszt megjegyzéseit.

Ha meg visszaszólok neki, meg van döbbenve, hogy: hát hogy én milyen érzékeny vagyok...?

Jobb az ilyeneket kizárni az életedből, mert lehúznak.

Fiatalon az ember még barátokat keres, erre kap ilyen rogyás alakokat.

2023. márc. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha kimutatnad neki hogy nem kedveled vagy te is beszolnal neki.
2023. márc. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Én egyet kérdezek. Miért tűröd? Miért gondolod, hogy nem lehet visszaszólni? Igen, mindenki úgy reagál dolgokra, ahogy van. Ő szarul van. Meg lehet neki mondani. Mitől félsz? Azért csinálja, mert veled meg lehet csinálni. Nem a te barátnőd, anyádé. Egy dolgod van az életedben, hogy szeresd magad annyira, hogy húzd meg a határaidat.
2023. márc. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!