Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja az ilyen embereket?

Más is utálja az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Az egyik kolléganőm folyton fura szavakat használ pl.asszertív, szituatív, komplikált, komplex, kompatibilis stb. Mármint, hogy felvág azzal, hogy nagy a szókincse vagy nem is tudom mit szeretne ezzel elérni, de engem egyre inkább zavar és kezdem emiatt megutálni, sokszor már inkább nincs is kedvem vele beszélgetni, mert úgy is benyög egy olyan szót, ami után szótároznom kell, hogy mégis mi az istent akart ezzel mondani. Ti is ismertek ilyen embereket? Mi a jó módszer "ellenük"?
2023. márc. 30. 17:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
Én az emberek 90 százalékát utálom…tejesen mindegy milyenek, én kerülöm őket (sajnos ez nem mindenkinek) és alapból nem mindig megoldható, szóval vagy megszoksz vagy megszoksz van…vagy pofán b..od őket, nagyon mást nem tudsz tenni max alkalmazkodás megy még
2023. márc. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Én is utálom az emberek többségét, mert mindenkiben van valami rosszindulat, vagy egyéb negatív dolog. De a fent említett problémára szerintem csak az a megoldás, hogy valahogy elfogadod, mert őt nem fogod tudni megváltoztatni. Vagy pedig új munkahely.
2023. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Aki rájátszik az idegesítő lehet, de amiket írtál példának számomra egyáltalán nem idegen szavak, csak az "asszertív" amire rá kellett nézzek, hogy mit jelent. Szóval itt az is benne van, hogy nem ő játszik rá, hanem te/ti vagytok műveletlenek.
2023. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozunk, itt mindenki műveletlen 😅 Ő is sima operátor ezért nem értem miért játsza az eszét.
2023. márc. 30. 17:25
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Én pont az ellenkezőjét utálom mikor konyhanyelven beszélnek. Pl "kitisztítjuk" az adatbázist. Én meg azt hittem kitörlünk belőle egy rakat mindent, és még engem néztek hülyének hogy nem törlünk, hanem csak átminősítések lesznek.

Miért nem lehetett ezt mondani akkor?


Vagy másik

Mondom a kollegának excel tablába szúrj be egy oszlopot. Erre fel lett háborodva hogy én hogy beszélek vele?!

Mert mondom hogy? Nem értettem mi a baja.

Kesőbb esett le, de napok múlva, hogy a proliknak a "szúrni beszúrni", az beb.szni meg ilyeneket jelentenek.

Vagy újabban nálunk egyik vezető szava járása az ad hoc

De ezt arra mondja ha vmi random vagy váratlanul kell, tehát azt se tudja mit jelent.

De erre a mi vezetőnk és a többi kollega is használja, de még kevésbé nincs köze ahhoz amiről beszélnek, ők arra használják ha vmi tervszerű, listában van, besorolt, egymás utáni lépésekből áll.

2023. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
ezek teljesen alap szavak, ha ezeket szótároznod kell, te nem ütöd meg a legalapabb kulturáltsági szintet, a kolléganőddel semmi gond nincs
2023. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Nemhogy elkezdenél olvasni :D Azért utálod, mert a saját középszerűségedben fuldokolsz, irigykedsz, és fáj, hogy más még a te pozíciódban is van olyan igényes, hogy képezze magát. Holott előtted is ott állna a lehetőség, csak szándékosan nem élsz vele, mert jóvanazúgy, parasztnak falun megteszi. Másnak meg nem teszi meg, na. De ez nehogy már az ő hibája legyen, hogy te bunkó vagy és még büszke is vagy rá :D
2023. márc. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Helyezd figyelmen kívül...expeditíven.
2023. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok rá irigy, csak zavar, hogy felvág.

#8 Ha-ha, nagyon vicces vagy tényleg.

2023. márc. 30. 17:32
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Köszönöm, szeretem ha flottul meg minden. 🤗
2023. márc. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!