Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » De amúgy van az hogy egy...

De amúgy van az hogy egy ember vagyis nő teljesen bevan zsongva vagy mi ez egyáltalán ?:d

Figyelt kérdés

Csak haverom a csaj..gyerekkorom óta az és nem is akarok tőle semmit, de már komolyan pedig én úgy leszarok mindenkit de már aggódók néha kicsit miatta…és nem tudom szóljak e neki.


Tehát van egy sík buta barátnője és az az életük de konkrétan már télen el kezdték, hogy az összes buliba elmennek ami van, ha szerdán van akkor is :d pi..a készre isszák magukat…szarrá drogozzák egymást, bárkivel le fekszenek (jó pénzért)


Már szó szerint látszik rajtuk hogy nem boldogok, hanem kívannak mint a szar, már nem is annyira szépek, mindenhol elmondják őket mindennek stb..


Inkább hagyjam kb meghalni…mert amúgy nem rám tartozik? 30f 25 21 N


2023. márc. 30. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mi van more? Ezt elolvastam és több agysejtem pusztult ki mint dínó a földön.
2023. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Fú, én ettől stílustól vagyok ki, mint a szar. Nem lehet, hogy idegesíted őket is, és azért menekülnek ilyen életmódba?
2023. márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De amúgy van az hogy egy ember vagyis nő teljesen bevan zsongva vagy mi ez egyáltalán ?


De amúgy van az hogy egy ember vagyis nő teljesen bevan zsongva igen de van az hogy egy ember vagyis nő nem teljesen van bezsongva nem.


Remélem tudtam segíteni.

2023. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom legalább általánosban meg tanultam a ctr C ctr v parancsot :d én büszke vagyok rad
2023. márc. 30. 21:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te lennél a történetben a 30/F? Miért írsz úgy, mint egy 14 éves, aki megfeszülve próbál nAgGYonN LAzA lenni, hogy ne nézzék mazsolának?
2023. márc. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt állítod, hogy te nem fogyasztottál semmit, mielőtt kitetted a kérdést? Mert akkor érdemes lenne elmenni egy IQ tesztre. Kaphatsz segélyeket meg pótlékokat az államtól, ha kiderül, hogy fogyatékos vagy.

Egyébként meg feltételezed, hogy pénzért fekszenek le tagokkal, vagy bizonyíték is van rá? Vagy ez a tipikus Zolika kocsmájában összejáró kiégett gang, aztán kombinálsz, pedig csak kancásak a barinőid, és az fáj, hogy bárkivel dugnak, csak veled nem?

Az ilyen helyen amúgy a max. drog a fű. Vagy a kerítésszaggató herbál.

2023. márc. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésre is válaszolok, igen, hagyd őket meghalni. Meg leginkább élni az életüket.
2023. márc. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
És egyébként milyen fajnak tekinted a nőt, ha ki kellett magad javítanod, hogy "ember... vagyis nem, NŐ".
2023. márc. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 Viszont te nem tanultad meg, hogy ha leírsz valami ostobaságot, azt nyugodtan kitörölheted és nekifuthatsz újra.
2023. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!