Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a titka a hosszú távú...

Mi a titka a hosszú távú beszélgetésnek , mit kell tenni ,hogy ne fogyak ki a szavakból ?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Írj helyen, először is, mert baromira lehangoló a helyesírásod.

Plusz legyen érdeklődési köröd. Olvass, tájékozódj stb.

2023. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

1. Legyél érdekes

2. Legyél tájékozott, tudj hozzászólni ahhoz amit a másik mond.

3. Legyen egyensúlyban a felek megszólalása, szóval ne írj fél oldal szöveget a hosszú kifjetett véleményeddel, mert nem fogsz rá választ kapni. Tegyél fel kérdéseket is, hogy beszéltesd a másikat is.

2023. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
92%
Érdeklődni a másik iránt.
2023. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%

Gondolom fiatal vagy még. Ahogy öregszel, majd rá fogsz jönni, hogy hallgatni bölcsebb.

Plusz az is jó, ha vállalod önmagad. Ha nem vagy egy szószátyár, ne erőltesd magadra ezt a manírt. Mert nem fog menni.

2023. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az összhang. Ennyi


Akivel egy hullámhosszon vagytok, azzal menni fog bármi, bármeddig. Akivel nem, azzal lehettek a világ legtájékozottabb, legműveltebb, legérdekesebb emberei, akkor sem fog menni, ha megfeszültök.


Nekem van egy ismerősöm, mindketten elég tájékozottak vagyunk bizonyos témákban és jól kiforrott véleményünk is van sokmindenben. Én a természettudományokban és az irodalomban vagyok főleg otthon, illetve követem a tech trendeket is a munkám miatt, ő a politikában, zeneművészetben, műszaki témákban jeleskedik. Gyakorlatilag nincs közös halmaz az érdeklődésünkben, a közéleti témákban pedig annyira radikális a véleménye, hogy mindkettőnk érdekében inkább ráhagyom. Egyetlen közös témánk nem volt eddig, csak hallgattuk egymást unottan a saját dolgaival kapcsolatban. Volt, hogy 5 órán keresztül beszélt nekem történelemről és a végére azt sem tudtam, hogyan helyezkedjek, hogy ne aludjak el.

2023. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A titka hogy érdekel a màsik ember.

Ismerek extrováltakat megfigyeltem hogy mindenki megnyílik neki, mindenki oldott vele, mindenki bírja szereti, mindenki önmaga lehet mellette, az összes titka hogy mindenkit bíztat ha beszél érdeklődést mutat nagyon találók a kérdései, megmozgtják a másikat, egyszóval nyitott érdekli a másik ember és elfogado.

2023. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!