Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok erről a...

Ti mit gondoltok erről a beszélgetésről? (hosszú lesz, de fontos és lehet szórakoztató is valakinek, nevek betűkként jelölve)

Figyelt kérdés

Összefoglalva, van 1 ember akit a fele baráti társaság rühell és a másik fele pedig miatta van itt. És tegnap telt be a pohár, menthető még a társaság egységesen, vagy külön út lesz?

Beszélgetés:

A:Wtf

Miért tettél ki B? (C ember mobiljáról, hisz A nincs a csoportban már)


B: Figyelj most voltunk ugy en D meg E hogy eljött az ido hogy most mar eleg volt

Link alak vagy , megprobalsz fonokoskodni korbehazudsz mindenkinek lehuzol mindenkit

Aranyapam szerintem teged meg nem vertek agyon egyszer se ezert ilyen nagy az arcod

Itt ugatsz nekem is, mire fel?

Elobe meg megbujsz mint egy kiskutya

Hallom hogy mashogy meseled el a sztorikat mint ahogy realbe tortentek

Legalabb legyen mar benned egy kis tartas

Ez egy kozosseg volt amig szet nem csesztél

Linkeskedtel ketszinuskodtel fonokoskodtel

Mikor elmondtam neked hogy fonokoskodtel nem vettel vissza hanem temat tereltel es nem reagaltal arra amit mondtam

Eleg volt

A: Azért szerintem nem így megy. És amúgy ki kérném azok igazolásat akik ebben a pucéran részt vetek


E:Ebben mindenki reszt vett rajtatok kivul, tbh

Itt megbeszelhetjuk kozosen a dolgot, egyebkent

Csak egy elbeszelgetes volt nehanyak kozt, akik csinaltak egyaltalan az egesz haveri csoportot

Felreertes ne essek, senkinek nem akarunk rosszat


B:Nem akarunk mi rosszat

Sot mi akarjuk a jot

A csoport meg az egesz társaság

Szet lett cseszve

Klikkek alakultak benne

Aminek egyáltalán nem ez lenne a lenyege

A csoport lenyege az lenne hogy normalisan ellegyunk egymassal hulyeskedjunk bolondkodjunk

A masik meg

Az hogy most is kocsmába lementunk a doboz sorunkkel megmondtuk hogy nem adunk nektek es egybol elhuztatok

Ez miazisten

Nem ennyin kene mulnia egy baratsagnak hogy ad e piat vagy sem

Es igenis te eloskodsz es eloskodtel rajtunk

Letojom hogy a hazibuliba vettel 2 liter kobanyait

Letojrom hogy nalad volt a hazibuli

En meg az F vittuk a legdragabb es minosegi piakat akkor is

Mert spurkodtal

Mikor ugy kezded a kocsmás találkozást hogy na mennyi penzed van meg tudsz hivni egy sorre

Az a katasztrofa szint

Es akkor oke mondom jofejsegbol hogy nem kell fizetni majd meghívász egy sorre

Ugyse fogsz meghivniert legkozelebb se lesz pénzed



2017. okt. 15. 12:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ha elolvastad és tudsz segíteni, ha kell info még, állok rendelkezésre :)
2017. okt. 15. 12:50
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem menthető.
2017. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!