Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyermekkori élmények kihatás...

A gyermekkori élmények kihatással lehettek a későbbi életemre?

Figyelt kérdés
Még óvodás koromban az egyik barátom sebész apja mutatott nekünk egy női koponyadarabot, annyira emlékszem, hogy nagyon izgalmas volt. Körülbelül tíz éves korom óta nézegetek holttesteket, és jelenleg huszonöt évesen, még ma is tart ez az érdeklődés. Befolyásolhatták-e az ilyesmik az agyi fejlődésemet, illetve okozhatták-e ezek a dolgok, hogy olykor vonzalmat is érzek némelyik test iránt?

2023. márc. 31. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem az az eredője. Ötödikben szinte minden iskola szervezett kirándulást a Vértesszőlősi Samuhoz. Az a lelet is csak egy koponyadarab. A Nemzeti Múzeumban is százezrek látták az honfoglaláskori sírleleteket.

Mégsem ébredt fel bennük vágy.

Te súlyos beteg vagy, ha igazrád, amit írtál. Orvos. Minél előbb.

2023. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ez nem okozhatta. Viszont, ha ez igaz, keress fel szakembert a dolog feltárása és egyébiránt "javítása" érdekében.
2023. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb problémám, hogy én szégyenletes dolognak tartom ezt az egészet, személyesen képtelen lennék egy terapeutával ezt megbeszélni. Eddig csak egyetlen egy hozzám hasonló embert találtam akivel beszélhettem erről, ő is ugyanígy szexualizálta az elhunytakat. Vele rendkívül izgalmas volt fényképeket nézni a testekről, és közben fantáziálni dolgokról.
2023. ápr. 1. 00:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelnek a holttestek, megoldatlan bűntények, eltűnések, gyilkosságok.

Na de nem szexualizálom a halottat. Inkább miértje érdekel. Miért ölték meg, hogyan, ki, ha nincs meg a test akkor hol lehet, stb.

2023. ápr. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Teljes mértékben.
2023. ápr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Egyértelműen igen a válasz. Az még rejtély a tudomány számára, hogy az egyik emberben miért hagy nyomot, ami a másikban nem.
2023. ápr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!