Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az incelek kiket gyűlölnek...

Az incelek kiket gyűlölnek jobban, az őket kikosarazó szép nőket, vagy a párkapcsolatban élő férfiakat?

Figyelt kérdés

Összeakadtam itt egy kérdés kapcsán pár emberkével, és amikor kiderült, hogy van barátnőm, azóta kb a véremet kívánják, meg a családomét, meg a bnőmet már nem is tudom milyen jelzőkkel illették. Itt.


A való életben is látok ilyen férfiformákat, akik úgy néznek ránk, mintha a társadalom hulladékai lennénk. Szólni ugyan nem mernek, de itt lehet ugye bármit. Arc nélkül.


2023. ápr. 1. 09:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
A férfiakat gyűlölik, a nőket tárgyiasítani próbálják. Azt képzelik, nekik alanyi jogon járna hogy bármelyikük széttegye előttük a lábát.
2023. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem valójában saját magukat gyűlölik a legjobban.. legalábbis én így tennék, ha eljutnék oda, hogy incelnek nevezzem magam valaha.
2023. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%

Az van, hogy a nők és a chadek kizárták a buliból a többi férfit az arcberendezésük okán.


Ha kizárnak valamiből, kiközösítenek az azért nem egy túl jó érzés, nem tudom ha veletek jóképűekkel valaha ilyen volt, bár kétlem mert mindneki nyalja a valagatokat az ostobaságaitokra. Még ha asztalra szartok azt is bekanalazzák kaján vigyorral.


Kb ezért utáljuk a jóképűeket, mert nekik ALANYI jogon, érdemtelen minden kijár!


A nőket meg, tudjátok miért.

2023. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%

"Az van, hogy a nők és a chadek kizárták a buliból a többi férfit az arcberendezésük okán"

Tekintve hogy ezt milliárdnyi példa cáfolja, hisz mindenféle arcberendezésű férfiaknak van baránője/felesége, ez elég béna hazugság. Az incelek zárják ki saját magukat.

2023. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Én a párkapcsolatban élő férfiakat?
2023. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
50%
Saját magukat. Csak ezt nehéz beismerni. Könnyebb út másra kivetíteni.
2023. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
0%
A nőknél sikeres, menő férfiakat és a szép nőket is egyaránt gyűlölöm. Kb egyenlő mértékben.
2023. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
97%
#7 De miért gyűlölöd őket? Nekem sincs gazdag, helyes faszim, mégsem gyűlölöm őket, sem azokat a nőket, akik együtt vannak velük. Miért alakul ki a férfiakban ez a gyűlölet?
2023. ápr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
12%

8


Azért mert igazságtalan, hogy mindent a valaguk alá kapnak készen, ráadásul sokan még felvágnak is vele, jobbnak érzik maguk tőle.


Ennyi már önmagában elég a gyűlölethez.


Nekünk meg gürcölnünk kell minden falatért, holott a társadalom működéséhez mindenkire egyformán szükség van.

2023. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%

“ Tekintve hogy ezt milliárdnyi példa cáfolja, hisz mindenféle arcberendezésű férfiaknak van baránője/felesége, ez elég béna hazugság. Az incelek zárják ki saját magukat.”


Az, hogy összejön negyven éves korára egy már lehasznált másik negyvenes nő még nem változtat azon, hogy amikor buli ideje volt (18-38 év) akkor bizony ki volt zárva.


20 év hosszú idő, hogy csak úgy túltedd magad rajta

2023. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!