Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az incelek kiket gyűlölnek...

Az incelek kiket gyűlölnek jobban, az őket kikosarazó szép nőket, vagy a párkapcsolatban élő férfiakat?

Figyelt kérdés

Összeakadtam itt egy kérdés kapcsán pár emberkével, és amikor kiderült, hogy van barátnőm, azóta kb a véremet kívánják, meg a családomét, meg a bnőmet már nem is tudom milyen jelzőkkel illették. Itt.


A való életben is látok ilyen férfiformákat, akik úgy néznek ránk, mintha a társadalom hulladékai lennénk. Szólni ugyan nem mernek, de itt lehet ugye bármit. Arc nélkül.


2023. ápr. 1. 09:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"Nekünk meg gürcölnünk kell minden falatért, holott a társadalom működéséhez mindenkire egyformán szükség van"



Ezert kell bevezetni a Chad-kulonadot.



"Először a pénzre kell gyúrni, mivel azzal az összes többi problémát gyorsan meg lehet oldani"



Ebben van valami igazsag....



"nem véletlen, hogy a legtöbb vállalkozó megjelenésre is alfa"



Amikor orchideakat arultam az eBay-en, nem volt alpha megjelenesem....



38F incel

2023. ápr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!