Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megint rámjött a depresszió,...

Megint rámjött a depresszió, ez miért van? pedig pont az előbb gondolkodtam azon meglepődve hogy ma egész jó kedvem volt

Figyelt kérdés

#,aaaaaaaaaaa
2023. ápr. 1. 23:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
dehogy segít
2023. ápr. 2. 20:57
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a futás segített.
2023. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nekem nem segít.
2023. ápr. 2. 23:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokat segített egy pozitív fiú jelenléte az életemben. Nem csinált semmit, csak minden nap bejött suliba, a kisugárzása, a viselkedése, a humora pedig ki tudott lendíteni a rossz gondolataimból. Ha lenne esélyem elmondanám neki, milyen remek ember és köszönöm neki, hogy ott volt, amikor kellett. Ha te is tudsz találni egy olyan embert (esetleg állatot, pl. kutyus) aki/ami ki tud lendíteni téged valamivel a rossz állapotodból és napi rendszerességel kilendít téged, nagyon hamar javulni fogsz, hidd el!
2023. ápr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
A háziállat egyedül élve tartását nem javaslom, ha az illető felnőtt, mert el lehet őket hanyagolni. :( Emberi társaságra nagyobb szükség van ilyenkor. De amúgy javaslom hogy tarts pár kaktuszt :3. Nagyon jól elvannak minimális törődéssel bárhol.
2023. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!