Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Lusta begyújtani a kandallóba, pedig csak fát kellene bevinnie(készre darabolt), és gyújtósfát kellene vágnia(~5 perc). Inkább megvárja a szüleit mire hazaérnek, és reggeltől délután 4-ig a 15 fokos szobában ül.

Hogy lehet valaki ennyire lusta, hogy inkább megfagy, minthogy tüzet rakjon, amikor minden adott?


2023. ápr. 4. 19:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és persze nem rólam van szó, egy ismerősről. 16 éves.
2023. ápr. 4. 19:57
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Legalább spórol egy csomó pénzt.
2023. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen igaza van.

Nem szennyezi a környezetet füsttel,illetve takarékos.

Bár mindenki ilyen rendes ember lenne.

2023. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert még azért mégis csak gyerek. Szerintem se tüzeskedjen. Öltözzön be. Ha tanul/ játszik, akkor takarózzon be. Vagy az is lehet, hogy próbálnak spórolni a fával.
2023. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

#2 #3

Igen ez mind szép és jó lenne, ha emiatt tenné. De ő szimplán lustaságból nem gyújt be.


Egyébként azon kívül, hogy lusta, nem gondolok róla többet. Meg nem is nagyon izgatna engem más lustasága, ha nekem nem árt vele. Ezzel csak saját magának árt nagyjából. Kicsit a szüleinek is mert mire ők hazaérnek nem lenne fagyos a lakás, így viszont az.

2023. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha lusta megerdemli h fazik.

Viszont reggel mi sem szoktunk inkabb csak delutan. Napkozbe porgunk a lakasban, felutan pihi ha nem megyunk semerre is. Sporolni is megeri.

De speciel akar tini akar nem. Levennem a tehet a szuleimrol, es minimum h egy oraval hamarabb befűtenek otthon nekik, es igy varnam oket haza.

2023. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Úristen, mennyire kurvára utáltam begyújtani a kályhába, mennyire gyálöltem, hogy hideg lakásba megyek haza minden nap, és az átfagyott ujjaimmal kell gyújtósnak valót hasogatni.

Épp 16 évesen léptem le, vissza se néztem soha. Kényelmes, távfűtéses lakásban lakom. A szüleimet bármikor látom szívesen, de hogy én a lábam be nem teszem abba a koszfészek faluba, ahova engem vállaltak, az biztos. A házat is gyűlölöm. Meg az egészet. Aktyv életmódot folytatok, nem vagyok lusta, mindenhová biciklivel meg gyalog, vagy tömegközlekedéssel járok, de ha csak nem tör ki atomháború, olyan Isten nem lesz, hogy én fűtetlen lakásba térjek haza, és annak az udvarán kék ujjakkal még fát hasogassak.

Az életmódot kellene már felszámolni. Gondolom a kérdésben szereplő kölyök is elhúz majd első alkalommal, mikor teheti.

2023. ápr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A szülei már szóltak neki nem egyszer, hogy gyújtson be, mert nem tud felmelegedni a ház, ha késő délután gyújtanak be.

De nekem azt mondta, hogy túl sokáig tart megrakni a tüzet, meg utána még lent is ugyanezt. Van kazán a házhoz, így a szobákban radiátor van, de néha rá kell segíteni gondolom azért van a kandalló, de ha egyik se megy, akkor ne várjon semmit.

2023. ápr. 6. 10:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Volt már olyan is, hogy én raktam meg a tüzet helyette.
2023. ápr. 6. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze, velem is üvöltöztek anyámék (="szóltak nekem"), ha a nedves fa nem gyulladt be, és hideg volt, mire hazaértek :)
2023. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!