Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 28 évesen 0 munkatapasztalatta...

28 évesen 0 munkatapasztalattal van esélyem jól fizető munkát találni?

Figyelt kérdés

Van egy BA és egy mester diplomám, különböző díjaim, TDK, kitüntetett szakdolgozat, publikáció.

Viszont: nagyon durva családi háttérből jövök, rengeteg a mentális beteg is a családomban sajnos (édesanyám depressziós, bipoláris, húgom bipoláris, bátyám skizofrén) és gimi után összeomlottam, és 2 évig nem tudtam dolgozni, pszichológushoz jártam. Aztán valamennyire helyre kaptak, elkezdtem az egyetemet, viszont mester végén már nagyon rosszul voltam, lefogytam, hánytam, remegtem, stb. A mestert sikerült befejezni, viszont azóta gyógyszeres kezelést kapok és kétféle terápiára járok, hogy helyre jöjjek.

Rengeteget fejlődök, és nagyon pozitív vagyok, hogy meg fogok gyógyulni.


Viszont: Nagyon félek, hogy nem fognak alkalmazni, vagy ha megkérdezik, hogy mik ezek a hiányok az önéletrajzomban, nem tudom mit mondjak. A kutyát nem fogja érdekelni a szomorú sorsom vagy a küzdelmem, az nem skill. A jól fizető alatt nem milliós keresetet képzelek el, hanem azt, hogy külön tudjak költözni ha rendben leszek. Nekem ez a jó kereset.


Nagyon félek, hogy így max bolti eladónak vesznek fel, és hiába tanultam évekig.

Érdekelne mindenki véleménye, hogy szerintetek mire készítsem magamat?


2023. ápr. 11. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erre nincs jobb megoldás, minthogy bevállalsz egy évre egy alacsonyabb fizetéssel járó junior/gyakornok munkát, jad amikor már nem teljesen üres a CV-d, akkor váltasz.
2023. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan. A munkáltatód nem jótékonysági szolgálat. Nem fogja érdekelni, hogy min mentél keresztül, kár is ezt a szánalom kártyát kijátszani.
2023. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a válaszodat.

Második, ki írta egy szóval is, hogy ezt a "szánalom kártyát" ki akarom játszani? :)

Ha nem tudsz tisztelettudó maradni, nem kell válaszolni, köszönöm.

2023. ápr. 11. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor nem az számít, milyen gyakorlatod van, hanem hogy mennyire tudsz megharcolni magadért. Valóban először keress egy kisebb elvárásokat igénylő helyt, erősödj, bízz magadban. És higgy benne, hogy lehetsz olyan jó, mint barki más.
2023. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!