Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nulla munkatapasztalat nélkül...

Nulla munkatapasztalat nélkül van esélyem erre?

Figyelt kérdés
Több helyen próbálkoztam munkával, de 1 napok után minden honnan elküldtek, egy helyen voltam két hétig de úgy hogy kifogtak és elküldtek onnan is. Reménytelennek látom, hogy bárhol is legye munkám sehol se szeret senki. Én próbálom rejteni a depresszióm,de hiába, nem agyon megy a kommunikáció se.Félénkségemen javítottam és jól végeztem a munkám, de még így is hiába. 20 évesen leszázalékolhatom magam? Mert a pénz meg nagyon kellene
2017. júl. 28. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit dolgoztál mi miatt küldték el,csak úgy nem küldhetnek el ha van munkaszerződés.Gyakorold a kommunikációt az emberekkel..
2017. júl. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na várj csak, csupán félénkség miatt nem küldenek el embereket, ha jól végzik a munkájuk. Mi történt konkrétan?
2017. júl. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Még beteg embereket is alig százalékolnak le, nagyon meg kell indokolni, hogy miért akarják. Neked meg semmi olyan bajod.
2017. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem volt sehol se szerződés próbanap volt. Ne is menjek próbanapokra akkor?


Öngyilkosság miatt voltam kórházban, azt olvastam hogy volt aki kapott rá leszázalékolást.

2017. júl. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!