Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi kell ahhoz, hogy sikeres...

Mi kell ahhoz, hogy sikeres legyél? Te hogyan érted el, mi az amit elértél önerődből, és büszke vagy rá?

Figyelt kérdés
Leirnád mit tettél érte?

2023. ápr. 14. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
szerelmet, te is valamilyen nőcsábász vagy?
2023. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom a többi ember szemében sikeresnek számítok-e. 17 éve boldog párkapcsolatban élek, beteg családtagot ápolok, van saját családi házunk, van félre téve annyi pénz, hogy akár 5 évig se kéne dolgoznom. Gyereket nem csináltam tudatosan és nem is fogok. Hogy mit tettem mindezért? Sok meló, de közben bőven jut idő pihenésre is. Párkapcsolatért is sokat kell tenni kölcsönösen. Szeretet nélkül nem működne.
2023. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2/2 köszönöm a válaszod!

Igazán tudatos szerencsés vagy, amiért teszel is, őszintén örül, hogy jól érzed magad!

2023. ápr. 14. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Először meg kellene határozni hogy mi is számodra a "siker"?


Számomra:


- Olyan munka/tevékenység amit szeretek és ami az enyém, ahol nem vagyok egy bármikor pótolható fogaskerék.

- anyagi függetlenség

- szerető környezet, egészséges párkapcsolat

- reális de mégis motiváló kép a jövőre nézve


Én rengeteg pénzt költöttem és rengeteg álmatlan éjszakám volt mellé rengeteg beletett munkaórám, hogy ezeket elérjem.

2023. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4/4 megosztanád a tapasztalatodat?
2023. ápr. 14. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Tobbek kozt kitartas, motivacio, aldozat hozas, intelligencia, tokosseg, jo kapcsolatteremto kepesseg. De fugg attol h kinek mi a siker, honnan indul...
2023. ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!