Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Telefonon miért tudok szebben,...

Telefonon miért tudok szebben, jobban fogalmazva írni, mint gépen?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 16. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
autocorrect?
2023. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egeszen egyszerűen: sehogy. Esetleg azért lehet különbség mert akkor használod a telefont mikor jobban rá vagy hangolódva az írásra, de ha ilyenkor gepet használnál ugyan olyan lenne az eredmény.
2023. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a helyesírásra gondolok. A mondat megfogalmazásra.
2023. ápr. 16. 22:32
 4/7 A kérdező kommentje:

2:

Szerintem nem ez az oka. Lehetséges, hogy a lassabb írás miatt átgondoltabb vagyok, mint a gépen?

2023. ápr. 16. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Néha én is ezt tapasztalom, szerintem azért mert nem kell rögtön válaszolnod, végig tudod gondolni hogy mit írj, személyesen én mindig stresszelek hogy mindent jól mondjak és van amikor pont ezért nem sikerül
2023. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En tudom, en miert nem. Nem latom egyszerre egyben a szoveget, es az erintokepernyo miatt stresszelek is, mert tobbszor beut valami, es veletlen mozdulat miatt elszall az egesz.
2023. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Felreertettem. Te pont forditva vagy. Passz.
2023. ápr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!