Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki kövér és...

Girlll3 kérdése:

Van itt olyan, aki kövér és elfogadta önmagát így?

Figyelt kérdés
Tehát nem fogyózik, nem sportol, stb. Szerinte őt így kell szeretni és elfogadni, mert nem akar tenni a fogyásért, mondván szeret enni azt, amit megkíván és kész.

2023. ápr. 18. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én így gondolkodom, bár szeretek sportolni, de nem fogyás céljából, hanem mert élvezem.
2023. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichiatriai gyógyszertől híztam 70kg ról 95 re már megszoktam.
2023. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
2-es szintén gyógyszertől.jó lenne fogyni 10.kilót.
2023. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 hosszúhajú ***** válasza:
100%

2. 3. csatlakozom - gyógyszertől. nem akarom offolni a témát, de ti mitől?


kérdező: próbálom elfogadni de mivel régen modellalkat voltam, valahogy sosem fogom tudni igazán elfogadni, mert éltem én már modelltesttel. más úgy feladni ha valakinek ez egy álom, amit még sosem ért el, szerintem úgy könnyebb lemondani róla, mintha már megtapasztalta valaki, és tudja mit veszít, és kvázi a saját múltját kéne elengedni, nem az álmait. - nekem nem is megy.

2023. ápr. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, Scippától, de szinte nincs olyan SSRI gátló, ami ne hízlalna. Állítólag csak az étvagyat nővelik, amit nekünk kéne kontrollálni, de mivel hatnak a hormonrendszerre úgy eleve, meg fel is van tüntetve gyakori mellékhatásként, tuti nem csak az étvágyon változtat hanem az anyagcserén is... de még mindig jobb így, mint szorongással és pánikrohamokkal élni. :(


Nekem is nehéz elfogadni, persze mindenki mondja, hogy mindig olyan csinosan öltözöm, jó az ízlésem, meg amúgy eljárok társastáncra is, sokat gyalogolok, hogy azért mozogjak is valamit, de semmi hatása. Mondjuk a stagnáló súly is jobb, mint a hízás.


Bár 58 kilóról eljutni 74-re annyira kellemetlen. Még úgyis, ha tudom, nem reális arra vágyni, hogy annyi legyen a súlyunk, mint 18 évesen.

2023. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 hosszúhajú ***** válasza:
100%
5. mintha a saját szavaimat olvastam volna... és a saját tapasztalataimat... és a saját gondolataimat... én régen 22 napig nem ettem hogy bebizonyítsam hogy a gyógyszer önmagában is hizlal. ezalatt másfél kilót fogytam. de nem akarom offolni szegény kérdezőt, ezért ha van kedved írhatsz nekem privit :)
2023. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó ostobák vagytok hogy SSRI gátlót szedtek! Sima tejsavófehérjében van elég aminosav ami helyrerak! És még az érzéseid/szexualitásod is egészséges marad!
2023. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 hosszúhajú ***** válasza:
100%
azért szedek pszichés bogyókat mert 30 évvel ezelőtt mikor öngyilkossági kísérletekért személyiségzavarért, borderline zavarral kórházba kerültem voltam akkor valószínűleg már nem élnék ha nem szedném a gyógyszereket. szerintem te is beszedted volna a helyemben, pláne hogy nem volt beleszólásom, azóta jópárszor próbáltam abbahagyni, ami képtelenség úgy hogy ne a pszihiáternél köss ki újra meg újra, de bocs, nem megyek megint kórházba meg pszichiátriára... a tejsavónak nem tudom milyen hatása van a szerotonin melatonin termelésre de nem központi idegrendszerre ható tabletta. bár ilyen egyszerű lenne..
2023. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hosszúhajú ***** válasza:
a szzexualitásomról meg annyit hogy nincs is soha nem is volt, nehéz úgy kapcsolatot szerezni ha az ember leszbikus és mindig az orvosnőibe szeret bele. de a tejsavófehérjés cuccot nem vágom egyáltan hogy kerül szegény ide.
2023. ápr. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyám sportoló volt, és rengeteget sportoltam gyerekként és kamaszként, mellette nagyon vékony voltam. Állandóan csesztettek, hogy egyek, de jól éreztem magam a bőrömben.

Aztán jött a felnőtt kor, leálltam a sporttal, és elkezdtem hízni. Ma kövér vagyok, 95 kiló. Jött a társadalmi nyomás, hogy fogyjak. De az elmúlt 15 évben jól éreztem magam a bőrömben. Ne a világ határozza meg az életedet. Ha jó az egészséged, és nem jelet gondot a túlsúly, akkor dőlj hátra és élvezd. Egy életed van.

2023. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!