Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ilyen sok magát...

Miért van ilyen sok magát megjátszó ember, miért kell jópofát vágni mindenhez ami nem jó és hazudozni? Nem értem meg miért nem lehet mindenki laza, önmagát adó normális ember? Annyira nem birom az ilyen embereket...

Figyelt kérdés
Én egyébként ilyen vagyok, őszinte magát adó ember, nincs mümosoly, viszont ha örülök valaminek akkor igazán vidám vagyok.

2022. máj. 18. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Jól van, mai önfényező kérdés megvolt, buksisimi.
2022. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Te aztán tényleg laza lehetsz. :D
2022. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Most mi a bajod?
2022. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert vannak helyzetek amikor ha a közösség tagja akarsz maradni akkor igyekezni kell a közösség által elfogadott normák szerint működni. Magyarul ha minden kollégád mosolyt bír erőltetni az arcára és gratulálni a kolléganőnek a "gyönyörűszép" babájához, és te vagy az egyetlen aki őszintén, önmagát adva megmondja hogy "Ne haragudj, de rohadt csúnya a gyerek!", akkor gondolkozz el azon hogy kit fognak kirúgni, amikor dönteni kell a mosolygós meg az "önmagát adó" kolléga között. Tudni kell hogy mikor van helye annak hogy őszintén elmondjuk a véleményünket, és mikor kell befogni a szánkat.
2022. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Annyira bírom az ilyen, magukat kicseszettül felsőbbrendűnek tartó megmondóembereket, akik csak mások örömét tudják elbaszni.
2022. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Te nem " őszinte magát adó ember, nincs mümosoly," ember vagy, hanem egyszerüen bunkó
2022. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6-os köszi kimondtad végre ami fáj, legalábbis nektek...

4-es közösség szeint elfogadott norma, nem röhög, pofa be, dugulj el, mosoly ideje most jött el, azonkivül lesütött arc, és komor tekintet, nekem ilyen közösség nem kell, mert az nem az....

2022. máj. 18. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Lefordítom magyarra a kérdező problémáját: képtelen beilleszkedni, mindenki utálja, de ezzel értelemszerűen túl fájdalmas lenne szembenézni, ezért mantrázza ezt a "nekem ők úgysem kellenek, én mindenkinél felsőbbrendű vagyok" szöveget. Sajnos ebben semmi egyedi nincs, a legtöbben ezt a helyzetet így szokták lereagálni, úgyhogy legfeljebb önmagát tudja ezzel becsapni, a külvilág ezen átlát.
2022. máj. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Előző, nem a kérdező felsőbbrendű, hanem neked van kisebbségi komplexusod (plusz zavar téged a becsületes megnyilvánulás - ez is önmagáért beszél). Nagy különbség!


Egyébként én magam mellérendelésben gondolkodom, nem is értem, mire jó ez az alsó-felső megkülönböztetés...


Nyilván a helyes arányokat nem árt megtalálni, olykor szükséges a diplomácia.


Azonban sok ember sajnos nem pusztán diplomatikus, hanem képmutató, ahogy a kérdező is véli, helyesen. Ha valami átlátszó, az például a képmutatás.

2022. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
65%
Ebbe a gépezetbe sajnos be kell illeszkedni, olyan álarcot kell hordani amit a többiek is hordanak. Ha nem vagy ilyen, kiközösítenek. Ha kell műmosolyt kell felvenni, mert a természetes nem menő. Néha túl kell tolni a dolgokat, az emberek nem szeretik ha visszafogottan reagálsz le dolgokat, műsort kell csinálni nekik. Minél jobban játszod a neked szánt szerepet annál népszerűbb leszel. Ez van sajna.
2022. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!