Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mizantróp vagyok?

Mizantróp vagyok?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok, 5 éve egyedülálló, egy panelben lakom egy budapesti lakótelep közepén (hozzáteszem, egyáltalán nem rossz helyen, Zuglóban a Füredi lakóparkban). Az elmúlt sok évben sorozatban félresiklottak a párkapcsolataim, ezért kialakult bennem egyfajta védelmi mechanizmus....távol tartom magamtól az érzelmi dolgokat. Biztonsági játék.

Ennek persze elég hamar rájöttem a hátulütőire is,a testi/érzelmi "éhségre", ami ennek folyománya...Viszont olyannyira visszahúzódtam a csigaházamba (saját lakás), hogy gyakorlatilag leredukáltam az emberi kapcsolataimat arra a 2-3 közeli barátra, akikkel néha megiszunk 1-2 sört vagy füvezünk kicsit. De már azokkal sem felhőtlen a viszony, mert egyszerűen nem bírom elviselni, hogy általam magasan minőséginek tartott sorozatokra ők azt mondják, hogy "szar" (igen, ezt a frázist használják). Ilyenkor legszívesebben orrbab***nám őket. De ugyanez igaz filmekre, zenére, miegymásra.

BKV: Kínszenvedés. Egyszerűen nem tudom tolerálni a babakocsis agresszív kismamákat, akik rátolják a lábamra azt a kib***ott magzatmercit, merthogy nekik mindent lehet. NEM. Attól, hogy gyereked van, ugyanolyan jogok illetnek meg, mint engem, b**meg.

Rettenetesen idegesítenek az emberek. Pláza: előttem nyugdíjas tötyörög: legszívesebben hátbarúgnám, hogy mozdulj már arrébb, te aszott g**ci.

Akkor érem el a ZEN állapotot, amikor otthon vagyok, egyedül és csak magammal foglalkozom. Igen, a saját kis mikrovilágomban, az elefántcsonttoronyban.

Kíváncsi vagyok, hogy bármikor is lehet-e normális párkapcsolatom.

Egyébként gyakran gondolok arra, hogy itthagyom a földi létet.


2023. ápr. 21. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért hagyod itt ezt a földi paradicsomot, orban is megmondta itt a legjobb elni, egesz Európában 😄
2023. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Mondták már, neked a barátaid, hogy egy paraszthajszál választ el az idegösszeroppanástól? bármelyik pillanatban robbanhat nálad.
2023. ápr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

2+ Holnap, akár az ügyeletre, de sétálj be, és ezt az írást nyomd a dokinak a kezébe. Ezt amit itt írtál.


Nem mondom a hétfőt, mert nem bizti, hogy kibirnád hétfőig.

2023. ápr. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugyan.
2023. ápr. 22. 00:09
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Végül is csak lehet meg fogsz ölni egy embert ha elszakad a cérna. Vagy magaddal végzel.
2023. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mizantróp...milyen szép szó. Azt hittem, simán szociális fóbiám van, de eléggé utálom az embereket én is, magamra ismertem az írásodban. Ettől most nem lettem boldog, inkább kicsit zavart.
2023. ápr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, én sem vagyok boldog, sőt. Szeretnék változtatni.

A zenei ízlésemet inkább nem is prezentálnám.

De, mégis...

https://www.youtube.com/watch?v=QaG37FgvmP0&ab_channel=NejTi..

2023. ápr. 22. 00:43
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

Végre valaki jó zenei ízléssel!


Itt van még pár minőségi muzsika, hogy jobb kedved legyen: [link]


[link]

2023. ápr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Rossz hírem van.Van baj a toronyban de nem is kicsit
2023. ápr. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Érdemben nem tudok válaszolni sajnos, csak szeretném megköszönni, hogy bővítetted a szókincsem a "magzatmerci" kifejezéssel, nagyon jó :D
2023. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!