Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ember mit is akar?

Az ilyen ember mit is akar?

Figyelt kérdés
Rám ír hogy szia! Válaszolok hogy szia! Ez után már nem ír vissza, csak akkor ha elkezdem kérdezni hogy van? Pedig ő vette fel velem a kapcsolatot. Az illető kb rendszeresen ezt teszi. Nagyon durva lenne, ha megkérdezném: tulajdonképpen mit is akarsz?
2023. ápr. 22. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem benned van a hiba, de jobban jársz, ha nem szövöd vele mélyebbre a beszélgetéseiteket.
2023. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs témája, unatkozik, és szórakoztatást vár el tőled.

A "szia" a jelzés felőle, hogy akkor elkezdheted őt nyugodtan szórakoztatni, megengedi neked hogy hozzál témákat, ezáltal ő szórakoztatva legyen.

Én nem reagálnék neki semmivel!

Vessen ő fel valamilyen témát amit szeretne veled megbeszélni.

Ne tőled várja hogy a szia vezényszóra őt szórakoztasd!

2023. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A regnevedre kiváncsi. Hogy akit keres a regnevét tolni tudja a modiknak kitiltásra.
2023. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen. Pont ezért merül ki részemről a válasz jó ideje a sziára a szia. De ezt is be fogom szüntetni. Nem is értem az ilyenek mit gondolnak magukról?
2023. ápr. 22. 12:50
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as nem értem mit mondasz. Hogy jött ide a regnév meg a többi?
2023. ápr. 22. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez itt volt? Max. kíváncsi lehetett a nicknevedre a válaszod által.
2023. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem nem itt volt! Nem is értem ezt a feltevést.
2023. ápr. 23. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!