Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha idegesítőnek tűnő kérdést...

Ha idegesítőnek tűnő kérdést látsz, ellenségeskedsz vagy ignorálod?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire hungaricum, azaz csak nálunk jellemző-e vagy máshol is az a tömény rosszindulat és gyűlölködő fröcsögés, amiket itt be tudnak förmedni egyes válaszírók azzal az "indokkal", hogy a kérdés idegesítő, vagy kamukérdés, trollkérdés stb.

Ha valaki egy kérdést annak látja, akkor miért áll bele, miért szán időt és energiát a gyűlölködő fröcsögésre, miért nem ignorálja?

Tényleg érdekel, még akkor is, ha itt is meg fognak jelenni a harmóniájukból kibillent önértékelési zavaros példányok. (Ezt le merem írni, mert aki nem olyan, az nem is veszi magára.)

Mint ismeretes, az bánt, rombol, fröcsög, aki nincs rendben magával. Ha valaki rendben van önmagával, az legrosszabb esetben ignorál egy számára irritálónak tűnő kérdést, de nem fordítja csípőből a kérdező ellen. Vagy nem ítélkezik, nem ellenségképkereső komplexusozik.


De nyugodtan írjon be ide ilyen igazi frusztrált magyar, ilyen ellenségképkomplexusos is, mert érdekelnek a mögöttes motivációk.


2023. ápr. 24. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Ha olyan a kérdés, hogy nem nekem szól, ignorálom.
Beleállok a konfliktusba, ha irritál egy kérdés.
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Én speciel azért állok bele néhany kérdésbe, mert az a kérdezőnek is egy visszajelzés, hogyvalami nem oké, és ha kicsit is gondolkodik rajta akkor esetleg van ra egy halvány kis esély hogy változik jó irányba. Érted ha valaki azzal jön nekem hogy lapos a föld, én nagyon szívesen elmondom neki hogy ez micsoda idiótaság, aztán ha elég olyan ember van mint én akkor talán nem fogja annyit hangoztatni, és nem nézik hülyének mások.
2023. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Amikor álkérdést látok ami hazug kormánypropagandát próbál valóságként előadni, esetleg féligazságokat összemosni hazug fideszes vagy orosz propagandával, esetleg káros konteót, olyankor igen. Kifejezetten fel szoktam lépni ezek ellen, általában a cáfolatokat is otthagyva a kommentben, logikusan érvelve és bizonyítékokkal. Van hogy néha személyeskedek is egy kicsit mellé ha ocsmány a kérdező stílusa, de az ilyen aljas emberek általában meg is érdemlik.
2023. ápr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem pont ugyanazért amiért a másik oldal sem képes ignorálni ezeket a válaszokat.


Sosem értettem ezt, hogy egy kérdező nem érti miért nem ignorálják a kérdéseket vagy kérdését, de azért elvárja, miközben a kérdezők ugyanúgy nem ignorálják ezeket a válaszokat.

Olyan nincs, hogy csak az egyik fél ignorálja, míg a másik erre képtelen, de elvárná...


Hozzáteszem én mondjuk pont ignorálom az ilyen kérdéseket, mert nem érdekelnek, és nem érdemelnek annyit, hogy időt és energiát pazaroljak az olyan kérdésekre.

2023. ápr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Rosszul vagyok tőle, inkább kerülöm. Én egy elfogadó ember vagyok, nem kell egyeznie a véleményünknek. De amikor valaki támadóan lép fel, meg lekezelően, csak azért, mert nem értünk egyet valamiben, az nagyon felhúz. Ki tudja hozni belőlem is az agresszívet, pedig én alapjában nem mondanék senkinek sértő dolgokat. A töménytelen rosszindulat és egymás el nem fogadása nekem a legrosszabb dolog az emberekben és sajnos Magyarországon ez népszerű, a Fideszesek nagy része ezt képviseli.
2023. jún. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!