Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elég kisfiús arcom van, így...

Elég kisfiús arcom van, így sosem lesz barátnőm, mert nem néznek férfinak? 21/F

Figyelt kérdés

2023. ápr. 29. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A mérték nem mindegy.
2023. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen mértékre gondolsz?
2023. ápr. 29. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is nagyon fiatal arcom volt kb. 22 éves koromig. Aztán rájöttem, hogyha hagyok egy kis szakállat az máris dob a koromon (persze csak akkor hagyj ha jól is áll :D)
2023. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sok lánynak az is bejön, ha kisfiús arca van valakinek. Nem mindenki szereti az arcszőrzetet sem.
2023. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg próbálkoztál már? Mondjuk 50 nőt(nem a szilikonos instagramm modell fajtából) elhívtál randira és mindegyik visszautasított? Ne feledd, hogy még ha jól is nézel ki, a nők nem fognak kezdeményezni.
2023. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én voltam 17 éves, az udvarlóm 21 éves volt. Találkoztunk egy ismerősömmel, az végigmérte a fiúmat, rámnézett, megkérdezte, hogy : "Az öcséd? ". Egy év múlva már a férjem volt. 25 évesen is még középiskolás diáknak nézték. Nagyon kölyökképű volt mindig. 40 évet leéltünk együtt. Akkor halt meg rákban. Nekem így tetszett, amilyen volt. Egyszer próbált bajuszt növeszteni, akkor azt mondtam neki, addig ne közelítsen hozzám, amíg meg nem borotválkozik rendesen.
2023. máj. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5

De kezdeményeznek. :D

Ha ciki ha nem én bevallom, hogy az eddigi összes hosszú távú kapcsolatom úgy kezdődött, hogy a csaj tette meg az első lépést. Pedig én sem vagyok az a fullos fickó, csak aránylag jól nézek ki.

2023. máj. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, sok nőnek bejön a kisfiús arc :) Ha ritkás az arcszőrzeted akkor max borostát növessz, szerintem az ennél hosszabb furán néz ki. Nekem speciel a dúsabb arcszőrzetnél is csak a borosta jön be vagy a frissen borotvált arc.
2023. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Di Caprio is kisfiús volt sokàig aztàn làtod hogy olvadnak érte a nők.
2023. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hátrány. Sokaknak bejőn. Személy szerint nekem is.
2023. szept. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!