Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknél mi ez a viselkedés...

A nőknél mi ez a viselkedés mostanában?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy semmi bajom nincs velük, hálistennek egy szuper párkapcsolatban élek, és ez csupán kb. Az elmúlt 2 hónap tapasztalata. De lehet csak nekem nem volt szerencsém, és más nem tapasztalt ilyet.


Sokszor megesett, hogy egy-két lány félre ért helyzetet. Egyik nap megyek az utcán, előttem egy huszonéves lány, és ahogy kihúzza a telefont a zsebéből, kiesett a személyije a földre. Felszedem, utánarohanok, hogy bocsi, neharagudj. Ennyit tudtam kinyögni, rámnézett, majd ment tovább. Ezek után urambocsá visszatettem a földre a személyit.


2 héttel rá, edzőterem, odamegyek egy lányhoz, megkérdezni mennyi van még neki hátra. A válasz szó szerint: sok, keress másik gépet. Mondom ebből a gépből csak egy van, nemtudnék-e beszállni esetleg. Erre egy hangos NEM-el leüvölti a fejem. Hát jó.


Utána buszon, lány az ülésen hagyja a telefonját, szólok neki, átveszi, a szemembe se néz, meg se köszöni, és megy tovább.


Nemtudom más is tapasztal-e ilyeneket. És biztos vagyok benne, hogy a férfiak is csinálnak ilyeneket, sőt, de a kérdésem most csak a női nemre irányul. Mi lehet ennek az oka?

Továbbá nem vagyok csúnya, ezekkel párhuzamosan szerencsére elég nagy sikerem van a nőknél, mivel sok jószívű és kedves lány van.



2023. máj. 2. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Melyik városban történik ez?
2023. máj. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

A heten tapasztaltam olyat h fiatal nő/ lany kuldte durvan odebb a pekáruknal a bolti dolgozo idosebb nőt.

Jogosan az elado kiakadt es viszonylag szepen de szamon kerte h mit kepzel magarol.


Majdnem oda mentem es kuldtem el az anyjaba azt a picsat.

Szinten nőkent! Szval jah az emberek megvannak b*szulva. Legyints ra, tovabbra is tedd amit gondoldsz. 😊

2023. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos a fiatal csajok rendkívül beképzeltek és próbálnak mindenkin átnézni és keresztülgázolni.

Elsősorban a férfiakat és az idősebbeket gyűlölik.

Magukat meg -a téves önképük miatt- a világ legjobb csajának képzelik, miközben az összes közösségi fórumon csak a se.güket képesek rázni.

2023. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Összesítve szerintem ma Mo.-n senkinek sem érdemes segíteni a másiknak semmiben sem, mert ez-, és hasonlók lesznek az eredmények.

Nagyon-nagyon sok embernek nagy az arca, de mint tudjuk:

Viktortának is, így nincs min csodálkozni.

2023. máj. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Mondjuk edzőteremben bunkóság odamenni hogy pont az a gép kell.

Az utcán napi 5-10 koldus ugrik rám átlag a belvárosban. Van amelyik nem is néz ki annak,csak megkérdezi,ez hol van az hol van aztán tarhál. Már én sem állok szóba senkivel az utcán.

2023. máj. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Csak a megszokott.
2023. máj. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Érzelmi analfabéták.
2023. máj. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Nőként én is baromi hűvös vagyok, ha nem csak útbaigazítás miatt jönnek oda hozzám. Ahogy olvastam a leírást az jött le, hogy van egy olyan szándékod, de minimum kisugárzásod, hogy akarsz ezektől a nőktől valamit és keresed a lehetőséget kontaktra. A csajozás nem így működik. Mi egyből megérezzük, ha hátsó szándékkal közelítenek felénk és a nők nagy többsége nem szereti a kéretlen nyomulást. Annyi zaklatást kell elviselnünk életünk során, hogy reflexből felhúzzuk a falat minden hirtelen felbukkanó bepróbálkozó faszi előtt.
2023. máj. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg csak legyél határozottabb és egyértelműbb. Hogy nem nyomulás a célod, csak egy kedves emberi gesztust akarsz tenni a másik felé!
2023. máj. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Sok lány beképzelt, sok meg csak megriad egy vadidegen férfitól, mert nem ismeri a szándékod. Pontosabban fogalmazz, hogy "elejtetted".


Az edzőteremben kérdezgetésről viszont szokj le. Látható, hogy valaki (mind1 h férfi vagy nő) használja a gépet, majd pont így lesz látható, ha már szabad lesz, nem tartozik senki senkinek beszámolóval, hogy hány percet akar itt vagy ott eltölteni.

2023. máj. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!