Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában cikinek számít?

Mostanában cikinek számít?

Figyelt kérdés

Ciki szemüvegesnek lennie egy 18 éves lánynak.

Milyen szemüveg a menő?

Milyen stílusú szemüvegre mondjátok azt hogy nagyon "égő"?

Milyet hordjon egy lány?

Színre a fekete,barna,fehér stb...?

Linkel könnyebb lenne...Köszönöm.



2014. júl. 22. 20:01
 1/5 anonim válasza:

Miért lenne ciki a szemüveg?:D

Én is szemüveges vagyok,semmi bajom nincs ezzel. Amúgy nekem sötét lila színű. A boltban próbálj fel különböző szemüvegkereteket és amelyik jobban áll neked,azt vedd meg.


22/L

2014. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne divat alapján keress hanem kényelmes legyen! Nálam simán jó egy szemüveges lány. 24F
2014. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A mai napra jutó, ciki-e kérdés, ami önmagában ciki.


Olyan szemüveget hordj ami jól áll, ami kényelmes. Mert hiába van xy sztárocskán valami hű de menő keret, ha neked az nem áll jól, akkor gáz lesz az összhatás...

2014. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne ilyen nagy idióta "légyszemüveged" legyen, és akkor nem ciki!
2014. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nem ciki. Nagyon jól tud állni a szebbik nemnek. Személy szerint a fekete színűt ajánlom.

De viszont ez már ciki: [link] Hogy milyen szemüveg a menő az természetesen függ az arc formájától is...

2014. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!