Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ciki sztoritok van?

Milyen ciki sztoritok van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerintem tök jó kérdés ahhoz hogy lássuk más is visel valamilyen "keresztet" a hátán. Milyen ciki sztoritok van ami veletek történt?

2023. máj. 2. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Amikor életemben először igazán beb*sztam, összehánytam, és behugyoztam a csajom lakásában.
2023. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer régebben a városban sétáltam hajnalban,gyönyörködtem a fényekben. Üresek voltak az utcák. Láttam egy kerítést,ami mögött volt egy virágzó fa. Valami múzeum vagy nagykövetség vagy ilyesmi lehetett.Elkezdtem selfieket csinálni előtte, de mivel elég sötét volt,egyik se lett jó ugyh kicsit bedühödtem, még többet csináltam. Önkioldóra raktam a telefonomat, ide oda rakosgattam,pózoltam. Akkor megszólalt a sötétből egy hang: Elnézést,hölgyem, sok kép készül még? :D A biztonsági őr volt, végignézte az egészet. Ez olyan cringe nekem h sokszor eszembe jut.
2023. máj. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ohhh de legalább rendes volt. Nem küldött el hidegebb tájakra. 😁
2023. máj. 3. 07:55
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

EZ érdekes kérdés.


Én eddig minden pasinál hánytam, akinél ott aludtam, vagy részegség miatt, vagy stressz miatt (és nem, nem feküdtem le velük, csak náluk aludtam, mert nem tudtam haza menni, nem volt mivel). :)

Sajnos kiskorom óta ha stresszelek, hányok, és amíg a srác az igazak álmát aludta, én a wc-ben hánytam. :)

2023. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj ez elég szomorú, nem szokott lenni semmi bajod ettől?
2023. máj. 3. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves vagy, hogy kérded, nem, illetve már kezeltetem magamat. :)

De attólmég elég ciki, hogy akinél járok, ott rókázok egyet.

2023. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dehogy az. Ez nem az szerintem. :)
2023. máj. 3. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Buliban voltam. Ittunk, ott aludtunk. Ehhez persze levettem a műlábam...

Reggel persze nem találtam! Kb. fél óra múlva találtam meg :)

2023. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlenül és szándékom ellenére ledebileztem az egyik tanáromat
2023. máj. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lovardában takarítottam az istállót (természetesen táncikálva), azt hittem egyedül vagyok, beszélgettem a lovammal (Winstonnak hívják, fél éve az enyém, elég büszke vagyok rá😅), még énekeltem is egyet, mire észrevettem, hogy persze nem vagyok egyedül...
2023. máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!