Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki elhatározásból lesz...

Aki elhatározásból lesz vega/vegan, miközben szerette a húsos kajákat, azoknak ízlenek a huspotlos ételek vagy csak úgy tesznek?

Figyelt kérdés
Szerintem pl a tofu szörnyű, a szejtan is... Kóstoltam sok ilyen kaját, több helyen és képtelen vagyok elhinni, hogy ez valakinek komolyan ízlik :D
2023. máj. 4. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

12:

A proli te vagy, mert nagy pofávl kinyilatkoztattál olyat, ami konkrétan nem igaz.

2023. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-12-es VELED van baj, EDDIG mindenki képes volt kulturáltan leírni a véleményét mások sértegetése és fekálszavak használata nélkül.

Ha te is így tettél volna, nem pontozott volna le senki.


Mellesleg a kérdés így szól eredetileg: Aki elhatározásból lesz vega/vegan, miközben szerette a húsos kajákat - tehát akik szerint a hús jó ízü,azért nem eszik, mert elvi okokból nem tartják helyesnek.

2023. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!