Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ítélnek meg valakit...

Mennyire ítélnek meg valakit a környezetében később amiatt,hogy milyen tanuló volt a suliban (általánosban)?Vagy ez csak a mi falunkban volt szokás?

Figyelt kérdés
Lány létemre nem voltam jó tanuló,de nem azért mert hülye voltam,hanem mert nem szerettem tanulni, nem láttam akkor értelmét. Az oszt társaim,mindig el szokták mondani otthon,hogy ki milyen jegyet kapott aznap az iskolában. Természetesen,ha 1-est vagy 2-est kaptam sokan velem kezdték. Nos, sokáig nem találtam melót miután végeztem a szakmunkással. A helyi boltban olyanokat hallottam vissza, hogy a falu népe azt beszélte,hogy azért nem vettek fel sehova,mert gyerekként is hülye voltam. Biztos nem állom meg a helyem sehol. Nem értem,miért kellett ennyire rosszindulatúnak lenni? Egyébként több ok miatt is szekáltak a suliban, pl azért mert nem a szüleimmel nőttem fel, azért mert más volt a gondolkodásom, azért mert gyerekként volt súlyfeleslegem,és ilyesmik.Ezek mind-mind nyomot hagytak bennem,és van amikor a mai napig ha visszagondolok rá nem értem meg,miért kellett velem így bánni.
2023. máj. 5. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Az égvilágon senkit nem érdekelnek ezek a dolgok, csak téged, de annak sincs semmi alapja!

Ha neked a "helyi bolt" a fö hírportál, akkor ideje lenne lassan felnönöd és nem leragadni ilyen óvodás szinten

2023. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
29%

Tudod, ahol ingerszegény a környezet, az is hírértékkel bír, hogy a Gizike nem jobbra, hanem balra indult el a piacra menet. Nemhogy annak, hogy a Sanyi fia másodikban hányast kapott matekból.

Ezért is kerülöm én felnőttként a falvakat.

2023. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!