Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés lehet nyaralni?...

Milyen érzés lehet nyaralni? Szoktál?

Figyelt kérdés
Én sose voltam régen sulival voltunk de az nyilván nagyon nem ugyanaz. Egész életem egy csőd pénzem szinte semmi nincs, de amúgy se lenne kivel menni nyaralni. Szóval jó érzés?

2023. máj. 5. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mit értesz nyaralás alatt?
2023. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó benne, hogy kicsit kiszakadsz a napi mókuskerékből és ez feltölt. De ehhez kell minimum egy hét. Közben fel tudsz fedezni új helyeket.
2023. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

#4 Forgasd csak ki a szavaimat, tényleg, ha ettől jobban érzed magad -.-"


Azt akartam mondani, hogy az emberek többségén látszik, milyen a személyiségük. És szerintem aki ilyen "kedvesen" reagál, azon látszik, hogy egy beképzelt bunkó, és előre lehet tudni, hogy ez lesz a vége. De te mégis ilyenekhez mész oda.. ennek csak van valami oka, nem?🤔

Ebből következtettem arra, hogy nem azt veszed számításba, hogy milyen stílusban beszél másokkal, hogyan viselkedik, csak hogy jól néz-e ki. (És persze fontos a testi vonzalom, nem azt mondom, de talán (talán) nem csak ez alapján kéne párt keresni)


És igen, lány vagyok, jó volt az észrevétel (⁠。⁠•̀⁠ᴗ⁠-⁠)⁠✧

2023. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
bocsi, rossz kérdés
2023. máj. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen nyaralás és te milyen nyaralást szeretsz.

Én utálok egy helyben üldögélni, így nekem egy wellness nyaralás 2 nap után inkább kínzás. Ellenben ha lazán megnézzük a helyi nevezetességeket kötetlen időponttal az nagyon fel tud tölteni.

Tehát jogos az #1 kérdése. Mit értesz nyaralás alatt?

2023. máj. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Balaton, meg tenger elsősorban. Az milyen jó lehet
2023. máj. 5. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 10-12 évben nem voltam, hiányzik már.

F

2023. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy nyaralós típus! Fagyi legyen meg ventilátor!
2023. máj. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!