Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magamra tudom erőltetni az...

Magamra tudom erőltetni az extrovertáltságot?

Figyelt kérdés
El lehet hitetni másokkal, hogy extrovertált vagyok és ezzel szándékosan megszerethetem az emberek társaságát? Arra gondoltam, ha sokáig játszom magam akkor egy idő után megszokom és tényleg úgy fogok viselkedni. Szerintetek mennyire hatásos ez a belekényszerítéses dolog?

2023. máj. 5. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A szociális fóbiát ne keverjük az introvertáltsággal. Nem sok közük van egymáshoz, extrovertáltként is lehet az ember szociális fóbiás, kényszeres, stb. Valószínűleg a kérdezőnél is ez lehet a gond, hiszen lenne igénye társaságra, az emberekre, csak ezt egy pszichológiai probléma miatt nem tudja megélni.

Kérdező, a szociális fóbiát kell kezelni, és az extrovertáltság a te esetedben utána jönni fog magától.

2023. máj. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11# ez biztos?


Én is eljátszanám, mint a kérdező. A színészet érdekel, de én is szorongó vagyok. Azt sem tudom miről beszéljek, ha kérdeznek egyszavas válaszokat adok, közben szorongok.

2023. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én próbáltam egyszer egy munkahelyemen és valahogy nem volt jó, nem volt őszinte. Ráadásul pont ott nem is volt ez előny, mert a csendes természetem jobban illett volna oda. Azóta nem próbálok más lenni. Ahol probléma, hogy ilyen vagyok, az valószínűleg nem az én helyem. Fogadjanak el úgy, ahogy vagyok, én nem vagyok bőbeszédű, könnyen barátkozó típus és nincs ez semmi probléma. Nem lehet mindenki az. A fő, hogy jól érezzem magam a bőrömben, az meg nem megy, ha magamra erőltetek valami mást.
2023. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!