Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék kevésbé...

Hogyan lehetnék kevésbé visszahúzódó, félénk? 18/f

Figyelt kérdés

Ha itthon vagyok vagy esetleg a barátaimmal akkor nem vagyok ilyen viszont pl a suliban nagyon visszahúzódó leszek amint bemegyek... az a gond, hogy azon szorongok, hogy ki mit gondol rólam stb illetve azokkal akiket kevésbé ismerek sokszor nem merek beszélgetést kezdeményezni mert félek, hogy zavarnám csak őket és csak el lennék küldve(úgy ahogy erről sikerült leszoknom de nem tudom hogy tudnék jobban leszokni...). Na meg azért is szorongok, hogy nem vagyok megelégedve a kinézetemmel. Már azért kicsit jobban meg vagyok elégedve a kinézetemmel, másabb a hajam mint régen, öltözködési stílusom stb csak hát még mindig csúnyának érzem magam arcra.

Néha ezek miatt a szorongások miatt furcsa vagyok és beégek néha az emberek előtt... Hogyan tudnék erről leszokni jobban?



2023. máj. 7. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy tipikus tini kori önbizalom hiány...ami vagy később javítasz, vagy megmarad és még szarabb lesz.

Ha a kinézeteddel van a bajod: nem magadnak kell hogy csak tetszél, lehet másnak így is jó vagy...de ezen lehet változtatni menj el mondjuk egy konditerembe. Ha a hajad nem tetszik van fodrász...öltözködési stílust bármikor lehet változtatni...arca is van egy csomó megoldás.


egyetlen egy kérdést tegyél fel magadnak...hogy "nekem ezeken megéri változtatni csak azért hogy másnak jobb legyek"? aztán a választ te tudod. 30f

2023. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont itt van a gond, hogy szerintem senkinek sem tetszek, senkinek sem vagyok elég jó...

Igazából se a hajammal se az öltözködésemmel nincs bajom. Ez az haj jobban illik a fejformámhoz.(elötte elég rövid volt a hajam, visszanézem a régi képeket és hát... ennyhén szólva is nagyon szarul állt)

Arcra meg max 10/5-6 vagyok és még lehet sokat is mondtam.

Belsőleg meg... a legtöbb lányt taszítja, hogy nem egy "alfahím" vagyok... egyébként kezdeményezni merek(de azt csak írásban, élőben ismerkedéstől nagyon félek mert a sok ember előtt lennék kioffolva és cikinek tartom) de egyébként miután megnyílok valakinek utána nem vagyok ilyen visszahúzódó, furcsa.

Ezt a visszahúzódóságot, félénkséget, gátlásosságot nem tudom hogyan küzdjem le végleg, hogy ne csak azokkal legyek nyitott, beszédes akit jobban megismerek🙁

2023. máj. 7. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!