Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják sokan ismerőseim...

Miért mondják sokan ismerőseim között, hogy a súlyfelesleges emberek sokkal boldogabbak? De hát ők a szívüket, meg minden testrészüket tönkreteszik azzal,hogy kövérek. Vagy én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel szoktunk ilyemsiről bezsélni.Azt mondja a buszon megfigyelte,hogy aki kövér, sokkal nevetősebb,jobb a kedve, a többi vékony nő,meg olyan mint a savanyú citrom,hogy mindig azon jár az agyuk mennyit híznak. Mi ebben az igazság? Szerintem a kövér ember egy részről igénytelen, mert túl eszi magát, más részről meg pont az,hogy letojja mit gondolnak róla mások..Pedig nem egy gusztusos látvány,amikor az úton is megy egy kövér férfi vagy nő,és úgy tömi a fejét mintha soha nem evett volna.Mi a véleményetek erről? És ilyenkor szokott jönni az,hogy egészségügyi dolog miatt híztam el, stb..hát szerintem meg pont amiatt lesz majd beteg mert nem mozog,és nem annyit eszik amire a testnek szüksége lenne,hanem többször annyit.22/n
2023. máj. 9. 12:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%

Én tényleg elég sokat kattogok azon, hogy mitől mennyit hízok, de nekem étkezési zavarom van. A környezetem többségében normál testalkatú, vékony emberekből áll, és egyetlen egy embert sem ismerek magamon kívül, akinek egyáltalán eszébe jutna a nap folyamán, hogy hízhat a kajától.

Ez tipik olyan szöveg, amit azért mantrázik a barátnőd, hogy jobban érezze magát a bőrében. Lószart figyelt ő meg.

2023. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%
Eddig, akikkel találkoztam, és súlyfeleslegük volt, mind szangvinikus személyiségjegyű volt: ők megelégedtek azzal, ami van, a súlyukkal, boldogságra törekedtek. Talán mert belenyugodtak abba, hogyha harcolnak a másikkal a súlyuk miatt, akkor sem leszz változás.
2023. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#10, privátban megírod, hogy mennyi a súlyod?

Én megírom nyíltan, 180 kilós srác vagyok, 173cm és 27 éves.

2023. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Vagyis 9-es, bocsi, elírtam.
2023. jún. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Csak akkor boldogok, mikor zabálnak, mert az boldogsághormon, imádnak enni, (már ha nem valamilyen betegségből adódóan kövérek) de emellett 90%-ban egyáltalán nem boldogabbak, sőt inkább azon gyötrik magukat hogy hogyan fogyhatnának le, mert nincsenek megelégedve a tesükkel.
2023. aug. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!