Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdöttétek le?

Hogyan küzdöttétek le?

Figyelt kérdés
Olyan ember vagyok, aki állandóan jegyzetbe veti a gondolatait, ami rettentő sok időt vesz igénybe a nap folyamán többször is. Annyi jegyzetem gyűlt össze, hogy több ezer oldalnál tartok. Úgy érzem, hogy ki kéne kapcsolni az agyamat, de nem tudom hogyan vegyem rá magam. Ti tapasztaltatok már ilyet, jártatok hasonló módon, vagy épp jelentleg is így éltek? Hogyan küzdöttétek le?

2023. máj. 9. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miket jegyzetelsz? Az aktuális érzéseidet?
2023. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

De mi a fenét tudsz annyít jegyzetelni ? Ennyi minden fontos dolog van amit nem akarsz elfelejteni.

Néha nekem is kéne, hogy ötleteket, gondolatokat, ne felejtsek, de aztán lusta vagyok hozzá és el is felejtem. De ez kb 2 naponta 1-2 dolog. Ami meg tényleg fontos azt azért le is irom.

2023. máj. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lényegesítsd a dolgokat. Csak a lényegre, a fontos dolgokra figyelj. A nap végén írj naplót, ha számodra ez fontos.
2023. máj. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan vagy, mint Jon Doe a Hetedikben. :)


Ez elég súlyos grafomániának tűnik.

2023. máj. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1 - Igen, illetve a gondolataimat, félelmeimet és mindent, amin gondolkodok és ami történik velem.


#2 - Nem tudom, épp ez a gondom.


#3 - Erre törekszek.


#4 - Gyógyítható? :\

2023. máj. 13. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!