Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan küzdöttétek le az...

Ti hogyan küzdöttétek le az önbizalomhiányt? Hogy tudtátok elfogadni magatokat?

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Amióta nem érdekel senkinek se a véleménye, azótától kezdett el nőni az önbizalmam.

+ Mindig saját magam hozok döntéseket, amik jók.

Én magam oldom meg a saját problémáimat.

Mivel tisztában vagyok gyengeségeimmel, képességeimmel, nem tud semmi befolyásolni.

Tudom, hogy akik igazán szeretnek, azok elfogadnak olyannak amilyen vagyok.

Mindenre van motivációm.

És pozitív gondolkodás, aztán jön minden magától.

2016. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben az előző válaszadó véleményén vagyok. Én úgy kezdtem az egészet egy depresszióközeli állpotból való kilábalás után, hogy felfigyeltem azokra a dolgokra magamban és magamon, amik jók. Elsőként belső, majd külső vonások (Esztétikusak, kedvelhetőek) utána a hibáimat javítgattam, majd a környezetem következett. Igyekeztem minden apróságnak örülni, pl. napsütés, elkezdtem dolgozni olyan területeken, amik mindig is foglalkoztattak. Festés,rajzolás, éneklés. Próbáltam sokat friss levegőn lenni, új embereket megismerni és azt kell mondjam, ez a hosszú folyamat meghozta gyümölcsét; határozottabb, boldogabb, magabiztosabb, és jobb vagyok, mint valaha. És mindenki ezt mondja rólam :) Sok sikert, remélem segítettem.
2016. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan környezetbe kerültem, ahol jól éreztem magam és olyan emberekkel lettem körülvéve, akikkel kölcsönös volt a szimpátia, szeretet. Ők segítettek feltornászni az önbizalmamat és az énképemet, mára nem is tudom, mi lenne velem nélkülük :)

22/F

2016. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!