Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, el vagyok késve...

Úgy érzem, el vagyok késve sok mindennel az életben és most már nagyon szorongok. Hogy legyen normális gondolkodásom?

Figyelt kérdés

Facebookon látom, hogy sorban szülnek a főiskolás csoporttársaim. Lassan alig maradtunk néhányan, akiknek még nincs gyereke. Tudom, legjobb kor a szülésre a jelenlegi, de bennem ez nem alakult még ki. Nem vágyom az anyaságra még most. Van egy kezdetleges kapcsolatom. Nem élünk még együtt. Ha minden jól megy majd, akkor is 2-3 év múlva tervezek gyereket.

Viszont a környezetemben csak esküvő van, baba, lakásvásárlás. Én szinte semmit nem tudok felmutatni ilyen téren. Egy nyomorultnak érzem magam.

Hogy lépjek túl ezen?

28N



2023. máj. 10. 21:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#10: Az az igazság, nagyon pontosan leírtál engem. Sajnos nagyon adok mások véleményére. Sokszor úgy érzem, én vagyok mindig mindenben a legrosszabb. Önbizalomhiányos vagyok minden téren.

Van egy terv a fejemben, amit szeretnék én is elérni az életben, csak hát nagyon gyorsan mennek az évek.

Köszönöm Neked is a válaszod, hasznos volt. Sok sikert az életben! :)

2023. máj. 10. 23:12
 12/12 NTBS ***** válasza:
100%

Semmiről nem vagy lemaradva.

Illetve ne keverd össze a felszínt és a valóságot.

2023. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!