Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagy okos és mennyire...

Mennyire vagy okos és mennyire vagy züllött 1-től 10-ig?

Figyelt kérdés

Mivel mindenki szükségszerűen félreismeri magát, nem tartom ezt egy megbízható közvélemény-kutatásnak, ezzel együtt érdekel, ki mit gondol magáról. Igazából 10 perce jöttem rá, hogy még nem gondolkodtam ennek a kettőnek az összefüggéséről, pedig érdemes.


Okosság alatt az intelligenciát és a műveltséget egyszerre értem. De mindenki értelmezze, ahogy szeretné, akinek van kedve, ki is fejtheti, hogy érti. De egysoros válaszokkal is elégedett vagyok. Nemetek és korotok szintén írjátok, ha van kedvetek.


Züllöttség alatt az életviteletek milyenségét értem. Milyen gyakran isztok, dohányoztok-e, drogoztok-e, van-e napirendetek, mennyire kiszámíthatóak a mindennapjaitok, hány szexpartneretek volt, szoktatok-e deviánsan viselkedni. Mennyire van olyan életetek, amire egy konzervatív, öreg néni azt mondaná, hogy "na, ez egy rendes ember" (a pontozásnál értelemszerűen ez az 1).



2023. máj. 12. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9%
Én szerintem egyáltalán nem dicsőség ha valaki az átlagtól intelligensebb... sok ember kegyetlenül sötét.. nem véletlen tart itt az ország és van hatalmon a Fidesz.. szerintem ez sokat elmond, hogy az átlag milyen szinten van.. persze tudom senki nem szavaz rá amúgy.. mégis mindig nyernek. Tudom ez politika és amerikai sem panaszkodhat, ha egy Trump nyerni tudott...
2023. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi erővel az sem szégyen, ha valaki csak átlagos, vagy az átlagnál rosszabb értelmi képességű. Végülis ezt a tulajdonságát nem magának választja az ember.

Viszont a többség itt is értelmesnek tartja magát, tehát nem értem, hogy miért pont az én egómmal van a probléma. :D

(6. válaszoló voltam.)

2023. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Mennyire vagyok okos? Na, ez egy jó kérdés... Sose gondolkodtam ezen, nem is igazán tudom, hogy tudom-e rá a választ. Vannak területek, ahol szerintem átlag feletti tudással rendelkezem, de másokhoz meg totál hülye vagyok. Szóval maradjunk a 10/5-nél. Igen, ez az átlag, de talán ez a legreálisabb.


Ha züllöttségről van szó, akkor azt hiszem talán egy 1-es vagy 2-es. Soha életemben nem ittam még, és a cigit se próbáltam. De előszeretettel tombolok metálkoncerteken az első sorban. Ez már kiakasztott egy-két konzervatív idős nénit. Nem igazán értem mi a gond ezzel, viszont a legtöbbször az a válaszuk erre, hogy "Belőled ezt nem néztem volna ki" :D


32/N

2023. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Okos 9/10. Van egy jól sikerült, nehéz diplomám, sokat olvasok, művelt vagyok, gyakran járok múzeumokba, kiállításokra, oktató programokra, van egy jól kereső, szakmailag magas szintű munkám, 3 nyelven beszélek folyékonyan. Jó kapcsolatot ápolok a családommal és a barátaimmal.


Züllött 5/10. Hétvégente rendszeresen járok bulizni, iszom, néha dohányzom, drogokat is próbáltam már és volt, ami tetszett is, voltak már egyéjszakás kalandjaim, stb.


A baráti körömben viszont vannak nálam okosabb, sikeresebb, és bőven sokkal "züllöttebb" emberek. Én úgy érzem, megvan az egyensúly a kettő között az életemben :)


22N

2023. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
0.0.
2023. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

okos : 1

züllött: 110


:)))

2023. máj. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
5,9
2023. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

25 éves férfi vagyok. Ha züllötségben egy Heroinozó hajléktalan az egyesnek felel meg, akkor én valahol 5 környékén vagyok, jelenleg munkanélküliként, normális végzettség nélkül.


Okos nem tudom mennyire vagyok, fogalmam sincs.

2023. máj. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!