Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a munkája során sok...

Aki a munkája során sok emberrel találkozik (pl. recepciós, banki ügyintéző, stb.), észrevette hogy azóta esetleg jobban kerüli az embereket és a tömeget a szabadidejében?

Figyelt kérdés
Kialakult bennetek esetleg több ellenszenv az idegenekkel és nagyobb tömeggel szemben, amióta olyan munkátok van hogy idegenek le tudnak munka közben fárasztani és sokszor mondjuk visszaélnek a helyzetükkel?

2023. máj. 16. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ki lehet merülni ebben, igen
2023. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és ha azóta munkahelyet váltottál, észrevettél esetleg utána ismét javulást ilyen téren?
2023. máj. 16. 13:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az emberekkel való foglalkozás az folytonos alkalmazkodás - de lehet, hogy én túlzásba vittem, estére már nem akartam senkihez sem alkalmazkodni. Most más munkám van, ez kevésbé fárasztó ilyen módon.
2023. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan: a szociális területen dolgozom, nem egy sikerszakma. E mellett van pár igazán "kedves" kollém, így én azt tapasztalom, hogy a társadalom sajna csakis rossz emberekből áll.
2023. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna, azaz igen.
2023. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ügyfélszolgálaton dolgozom 10+ éve


Empátiából mínuszban vagyok.. mármint a munkámon kívül. A munkás óráimban magamra kell erőltetni, hiába nem tehetek a bajukról, rajtam verik le..

2023. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ezt csak úgy érdemes csinálni, hogy nem azonosulsz a céggel. Nem veszed magadra, ha szidják.


Úgy tekinted a reklamálót, mint orvos a beteget, hogy a problémáját próbálod kezelni.


Ha ideges, ha türelmetlen, akkor azzal temperálod, hogy konkrét választ adsz a kérdésére, hogy mi a megoldás.


Ha szemtelen, ha elküld a 3,14-ba, elütöd azzal, hogy “ilyen szolgáltatást nem vállalunk. Kérem, csak a problémára koncentráljon”.

Beállítottság kérdése is.

2023. máj. 20. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-esre!

Igen, kell némi szarkazmus, távolságtartás, sőt, humorérzék.

2023. máj. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 11 évig dolgoztam kereskedelemben,mint értékesítő.

És egy idő után azt vettem észre magamon,hogy rendesen örültem neki,ha nem kellett emberek közé mennem.

2023. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Recepción dolgoztam.Igazából úgy vettem észre,több volt a normális ember,nyilván fárasztó volt az is,amikor Julika néni elmesélte az életét,de az akarnok,rosszindulatú emberek sokkal nehezebb diók.Nem lehet tudni,hogy épp mivel hozakodik elő,mibe fog belekötni.
okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!