Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek az esetek nagy részében kinéznek maguknak?

Figyelt kérdés
Tehát bemegyek egy bevásárlóközpontba és legalább van két olyan csoport akik rajtam röhögnek, néha bizonyos származású emberek rámköszöngetnek hogy cső tesó (nem is ismerem), akkor munkás csoportok kiröhögnek vagy kibeszélnek (nem mindenki amúgy). Megszokott helyeken ahova járok meg van aki barátságos velem, kevés olyan van. De mintha mindig lenne valaki aki így rólam beszél vagy akármi. Nem öltözök kirívóan se meg semmi. Akkor van olyan hogy valaki rendesnek tűnik de kibeszél hátam mögött és nehéz normális kapcsolatot kialakítani. Suliban is mindig kötekedtek velem, munkahelyeken is, kerülöm a társaságot ha olyan... Bár gondoltam rá hogy túlsúly miatt kötekednek de más is kövér és nem röhögik ki (én nem is nézek ki olyan rosszul meg igénytelen se vagyok). Annyi hogy nem szeretek tömegbe menni meg rá se nézek az emberekre többnyire meg kicsit kordinációs problémáim vannak tömegben de normálisan megyek meg ilyenek semmi nincs bennem. Nem értem, van aki erre születik vagy ilyen aurája van hogy röhögni kell rajta meg ilyenek? Nem mindenki meg én próbálok kedves lenni ha oda kerül a sor. Vagy az emberek többsége ilyen feszült? Jobb szeretem a minél kisebb tömeget ezért járok megszokott helyekre, aztán meg néha elrontom mert pl mindig kedves vagyok mikor meg ilyen flegmának tűnik mindenki felveszem a stilusukat és persze pont olyan emberrel vagy kasszással aki épp kedves lenne... De nem jellemző csak nem értem ezeket a dolgokat én se foglalkozok másokkal meg annyi mindenkin lehetne röhögni... Vagy csak úgy érzem rajtam röhögnek aztán nem is? Fogalmam nincs

2023. máj. 17. 15:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Férfi avagy nő vagy?
2023. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Férfi
2023. máj. 17. 15:31
 3/29 A kérdező kommentje:
De most ez nem a nemről szól
2023. máj. 17. 15:32
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
A kecskék is kikezdik a sérült egyedeket, ilyen a természet.
2023. máj. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ez nem természet mert a kecskéknél nincs rendőr meg ilyenek, ne hasonlitgass már az állatokhoz
2023. máj. 17. 15:33
 6/29 A kérdező kommentje:
Társas lény az ember aztán az emberek fele nem állat meg ilyenek hanem bio robot droid 🤣
2023. máj. 17. 15:35
 7/29 anonim ***** válasza:
18%
Bocsánat, az ember az állatok felett áll.
2023. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
42%
Az ösztönök és az evolúció ugyanaz. Ez több százezer év mire kifejlődött, rendőr meg technológia meg civilizáció az max 300-500 éve van.
2023. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

Olyan nincs, hogy valakinek "olyan aurája van, hogy kiröhögik".

Keress már az interneten egy hozzád hasonló képet alkatilag és stílusra is. Mert ezeknek oka van. Van olyan hogy egyszer kiröhögnek, kötekszenek, van hogy kétszer, de állandóan nem, csak okkal.

2023. máj. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Amúgy az erős eltapossa a gyengébbet ott megbukik, hogy akkor mindenki lemészárolta volna a gyerekeket és kihaltak volna országok meg ilyenek. Nem minden erős tapos el mást meg relatív ki az erős. Lehet az erősebb aki tűr csak nem akar börtön. De ez csak egy példa. Most az is egy példa hogy lehet sokkal sérültebb az, aki másokat kikezd, mint az aki egyedül is elvan
2023. máj. 17. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!