Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok az emberek, akik kifejeze...

Azok az emberek, akik kifejezetten szeretnek egyedül lenni, de néha rájuk tör a magány, azok mivel tudják ezt csillapítani?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten szeretek egyedül lenni. Sokszor eljárok különböző rendezvényekre, előadásokra, kiállításokra stb. Szóval nem otthon a 4 fal között vagyok mindig, hanem emberek között, de mégis magányosnak érzem magam néha. Akiknek hasonló az érdeklődési körük, azok nem jönnek el velem, mert hétköznap este vannak ezek az események. Másokat viszont nem érdekel. Sokan hívnak ide-oda, hogy találkozzunk, de nem szeretem az ilyen fajta szia mizu találkozásokat, a minőségi időtöltést preferálom.

Aki hasonló mint én, az mivel tudja a magányt csillapítani?


2015. ápr. 7. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gyakori kérdéseken hasonló kérdések feltevésével
2015. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én elfoglalom magamat.

Nem tudom, mennyire vagy kreatív, de jó időtöltés. Vagy, amihez értesz: faragás, edzés...stb.

Szívesen szoktam olvasással, zenehallgatással, filmnézéssel is.

A séta is nagyon hasznos tud lenni.

2015. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tanulj valami érdekességet a neten. Rengeteg érdekes téma van! Keress oldalakat és fórumozz olyanokkal, akik hasonló érdeklődésűek. Olvass a netről letöltött könyveket. Milyen témák érdekelnek? Keress rá. Kerékpározz, és hívj magaddal lányokat, fiúkat. Hallgass zenét. Főzőcskézzél új receptek alapján, és lepd meg vele a családodat, vagy a barátaidat. Ültess virágmagokat, vagy citrom-narancs magokat, és nevelgesd.
2015. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A zene elvisz a távlatokba, pici reményt ad, hogy 1× lesz ez máshogy is. Aztán visszatérek a valóságba.

Talán még az, amit fentebb írtak, hogy elfoglalom magam valamivel, segít.

Minden mindegy, mert úgyis egyedül kell meghalnia az embernek, akkor meg nem tök mindegy, hogy addig is van-e mellette valaki vagy sem?

2015. ápr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyakran előfordul. Úgy vagyok vele, hogy majd elmúlik. Zenébe/filmbe/írásba/alvásba menekülök. De néha a 9gag, vagy a Honfoglaló is segít.

Kb minden estém úgy telik, hogy skypozok szüleimmel, aztán ennyi. Facebookon beszélhetnék egyesekkel, de valahogy nem visz rá a lélek (valószínűleg azért, mert ahogy írtad, engem is taszít a "szia-mizu" társalgás) - míg, a környezetemben nem nagyon akad olyan, akivel jól kijönnék.


De ne feledd: önmagadra mindig számíthatsz!


22f

2015. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!